Bir düşünün …

Sadece eğlence için.

İnsanların, insanlarla, ‘reptiller’lerle’ ve ‘grilerle’ dolu devasa yeraltı şehirlerinin hikayelerini, fısıltılarını ve mitlerini anlattıklarını düşünün, bazıları o kadar büyük ki uçakla uçabilirsiniz.

Bir gün çok geçmeden büyük bir felaketin insan ırkının çoğunu sildiğini hayal edin, önceden bilgisi olan en zengin azınlık dışında, bunlar yeraltındaki mağaralara / sığınaklara kaçtı.

Yukarıda kalan birkaç kişinin şu anda bizimkine benzer yeni bir medeniyet inşa ettiğini hayal edin.

Bu insanların aşağıdaki “mağara” insanlarının hikayelerini bir kez daha fısıldadığını hayal edin.

Büyük bir felaketin insan ırkının çoğunu yok ettiğini hayal edin, önceden bilgisi olan en zengin azınlık dışında, bunlar yeraltındaki mağaralara / sığınaklara kaçtı.

Yukarıda kalan birkaçının ………….

… bunun 6’ncı olduğunu hayal edin, 10. veya 100. kez bu olmuştu.

“Bir düşünün …” üzerine 22 yorum

1. Muş merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-09-2020 10:53:58

2. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 11-09-2020 10:54:41

3. Tokat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 11-09-2020 10:59:26

4. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-09-2020 08:23:37

5. Muş merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 16-10-2020 15:52:25

6. Samsun dan kimler var. Bir düşünün … . Selamlar web siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , emin – 144

Yorum yapın