Bir süre önce bir kongre üyesi, senatör, bir şey (hatırlayamıyorum) Twitter sayfasına yüklenmiş bir fotoğraf vardı ve fotoğrafta GERÇEKTEN tuhaf görünen “insanlar” vardı. Bu fotoğrafın popüler bir komplo olmasının nedeni, bu “insanların” kertenkele veya reptillere benzemesi. Fotoğrafı HİÇBİR YERDE bulamıyorum. Bununla ilgili birkaç tiktok videosu da kaydettim, ancak o zamandan beri bunlar silindi. Neden bahsettiğimi bilen başka biri var mı? Birisi bir bağlantı gönderebilir mi? Teşekkür ederim!

31 Comments

1. Kastamonu merkezden ben Aylin. Slm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-05-2021 09:41:42

2. Bu konu : ” Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 172

3. Amasya dan kimler var. Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! . Selamlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 44

4. Malatya merkezden ben ahmet. Mrb sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-05-2021 16:47:57

5. Bu konu : ” Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 226

6. Bu konu : ” Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 423

7. Bu konu : ” Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 494

8. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, saolun

9. Eskişehir merkezden ben Emine. Merhaba web siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-05-2021 20:09:49

10. Kocaeli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 29-05-2021 06:57:13

11. Bu konu : ” Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 161

12. Tekirdağ merkezden ben emin. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 09-06-2021 17:51:44

13. Diyarbakır dan kimler var. Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! . Merhaba paylaşım inanki hoşuma gitti, saolun , hatice – 44

14. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Gümüşhane dan kimler var. Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! . Merhaba sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler , doruk – 90

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 100

17. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Slm web siten yeminle iyi, face de paylaştım 24-06-2021 20:54:50

18. Trabzon dan kimler var. Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! . Slm web siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 403

19. Amasya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, sağolun 30-06-2021 11:54:04

20. Selam paylaşımın inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

21. Çanakkale dan kimler var. Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! . Selam paylaşım yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 77

22. Bu konu : ” Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 184

23. Bu konu : ” Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! ” çok güzel. Slm paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 300

24. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım 12-07-2021 05:11:04

25. Tunceli dan kimler var. Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! . Mrb web sitesi harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 282

26. Kırşehir dan kimler var. Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! . Selam herkese sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım , hatice – 466

27. Bu konu : ” Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 77

28. Yalova merkezden ben memo. Selamlar siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 29-07-2021 18:41:16

29. Kırklareli dan kimler var. Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 201

30. Bu konu : ” Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 448

31. Tunceli dan kimler var. Bir Fotoğraf Bulmama Yardım Edin! . Selam sayfan süper ötesi iyi, şukuladım , gaye – 50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link