İnsanlar puan alma kapasitelerini kaybediyorlar, şu anda hepimiz herkesin işinde olduğumuz için, bu kadar çok kural ortaya attılar, iyi bir eğitimin çözemeyeceği hiçbir şey … Şimdi insanlar, haklarını alarak haklarını kaybediyorlar. Tüm bu saçmalıklar abartılı bir şekilde, her şeyi kendi tarzınızda istediğiniz şekilde söyleyebilirsiniz, amacınızı doğru bir şekilde anlatabildiğiniz sürece, tüm bu biçimlendirilmiş sansürlü orospu çocuklarını sikeyim, her giriş yaptığımda robotlarla konuşuyormuşum gibi geliyor .. Korkunç bir dünya adamı ..

gönderen … OP-Life
[comments]

Author

21 Comments

1. Selamlar sayfan inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Kütahya dan kimler var. Bir Gen-Z Zihniyet . Merhaba herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 122

3. Bu konu : ” Bir Gen-Z Zihniyet ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden mükemmel, sağolun , ali – 157

4. Tokat dan kimler var. Bir Gen-Z Zihniyet . selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, şukuladım , – 170

5. Hatay dan kimler var. Bir Gen-Z Zihniyet . Selamlar sayfan cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 177

6. Bu konu : ” Bir Gen-Z Zihniyet ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle iyi, teraziye tıkladım , ali – 105

7. selamun aleyküm paylaşım inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler 10-03-2021 13:33:49

10. selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun

11. Bu konu : ” Bir Gen-Z Zihniyet ” çok güzel. Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 244

12. Şırnak merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-03-2021 23:49:27

13. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, sağolun

14. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Selam herkese sayfanız gerçekten çok iyi, face de paylaştım

16. Bu konu : ” Bir Gen-Z Zihniyet ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha iyi, tebrikler , hatice – 157

17. Bartın dan kimler var. Bir Gen-Z Zihniyet . Selamlar web siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 324

18. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

19. Eskişehir dan kimler var. Bir Gen-Z Zihniyet . selam arkadaşlar web siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 136

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir Gen-Z Zihniyet ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 88

21. Kütahya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun 17-04-2021 10:02:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link