Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız.

Burada cesareti olmayan bazı kullanıcılar var. Statemts yaparlar ve birisi kaynak sorduğunda hakaretmiş gibi tartışırlar.

Eğer bahsettiğiniz şeye atıfta bulunamazsanız, eğer gerçekten birisinin söylediklerinizi anlamak için bir tavşan deliğinden aşağı inmesi gerektiğine gerçekten inanıyorsanız – hiç bir şey söylemeyebilirsiniz. Sadece zayıf görünüyor. Biraz dürüst ol

“Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız.” üzerine 4 yorum

1. Afyon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 17-02-2021 12:01:00

2. Bu konu : ” Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun , banu – 182

3. Bu konu : ” Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 380

4. Kocaeli dan kimler var. Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. . Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 92

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link