Burada cesareti olmayan bazı kullanıcılar var. Statemts yaparlar ve birisi kaynak sorduğunda hakaretmiş gibi tartışırlar.

Eğer bahsettiğiniz şeye atıfta bulunamazsanız, eğer gerçekten birisinin söylediklerinizi anlamak için bir tavşan deliğinden aşağı inmesi gerektiğine gerçekten inanıyorsanız – hiç bir şey söylemeyebilirsiniz. Sadece zayıf görünüyor. Biraz dürüst ol

Author

36 Comments

1. Afyon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 17-02-2021 12:01:00

2. Bu konu : ” Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun , banu – 182

3. Bu konu : ” Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 380

4. Kocaeli dan kimler var. Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. . Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 92

5. selamun aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, saolun

6. Selam paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Adana merkezden ben ali. Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 17:30:53

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, saolun , Gürbüz – 398

9. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, tebrikler

10. Nevşehir dan kimler var. Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. . Selamlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , – 442

11. Bu konu : ” Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 260

12. Gürbüz Reply

Slm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

13. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Merhaba herkese siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 396

16. selamun aleyküm siten yeminle iyi, face de paylaştım

17. Kırklareli merkezden ben . selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 03-05-2021 13:10:07

18. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. . Merhaba siteniz inanki iyi, şukuladım , Gürbüz – 269

19. Selam paylaşımınız cidden dikkat çekici, teşekkürler

20. Burdur dan kimler var. Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 423

21. Adıyaman dan kimler var. Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. . Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 237

22. Hakkari dan kimler var. Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. . Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 494

23. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

24. Van dan kimler var. Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. . Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 425

25. Selamlar sayfa valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

26. Mrb siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Bu konu : ” Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. ” çok güzel. Slm sayfanız cidden çok iyi, saolun , ali – 321

28. Tunceli merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 11-07-2021 11:30:22

29. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. . Merhaba herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 411

30. Bu konu : ” Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 274

31. Bu konu : ” Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 344

32. Bu konu : ” Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. ” çok güzel. Mrb siteniz valla dikkat çekici, şukuladım , ali – 449

33. Osmaniye dan kimler var. Bir gerçek gibi bir şey hakkında konuşursanız, bir kaynağı başkaları için bağlam olarak bağlamakta sorun yaşamazsınız. . Selam bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 379

34. Sakarya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 29-07-2021 04:32:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link