Ya bir Youtube videosu küçük resmi ya da başka bir şeydi … Hatırlamıyorum.

Bu, temeli bir bulutun üzerinde oturan büyük bir taş binaya (eski taş liseler veya üniversite binalarına benzeyen) çıkan bazı basamakların dibinde fötr şapka olan bir adamın boktan bir photoshop resmiydi.

gönderen … throwayaswk2
[comments]

Author

8 Comments

1. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 20-03-2021 08:46:53

2. Bu konu : ” Bir gönderi arıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 61

3. Afyon dan kimler var. Bir gönderi arıyorum . Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 3

4. Bu konu : ” Bir gönderi arıyorum ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , – 440

5. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

6. Nevşehir dan kimler var. Bir gönderi arıyorum . Merhaba herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 461

7. Bu konu : ” Bir gönderi arıyorum ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 334

8. Karaman merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 04:32:26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link