Yüce Q iyiyle bitti. Şimdi her tekrar açıldığında bunun bir şey olduğunu bileceğiz.

Bu, Q’ya karşı olan çoğu insanın kaçakçılık sorunundan çok kozla olan ilişkisine daha fazla önem verip vermediğini merak etmeme neden oluyor.

Şimdi Q gittikten sonra, bu insanlar artık çocuk istismarı ve kaçakçılığı konusunda farkındalık yaratmayı bırakacak mı?

Author

65 Comments

1. Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Sivas merkezden ben banu. Selamlar siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler 31-08-2020 16:53:39

3. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

4. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Amasya merkezden ben ziya. Merhaba sayfa valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-08-2020 19:37:50

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, saolun

7. Şırnak merkezden ben gaye. Selamlar web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 15:46:58

8. Mrb web siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 03:24:53

10. Bayburt merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-09-2020 23:10:07

11. İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım 27-09-2020 01:19:37

12. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

13. Gürbüz Reply

Merhabalar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Yalova merkezden ben Aylin. Slm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:20:40

15. Bursa merkezden ben Aylin. Selam siten vallaha mükemmel, tebrikler 09-10-2020 12:22:59

16. Erzincan dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 75

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 45

18. Ardahan merkezden ben gaye. Slm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 21-10-2020 13:21:45

19. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 110

20. Selam herkese web siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım

21. Muğla dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Slm bu web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 298

22. Slm siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 191

24. Burdur merkezden ben emin. Slm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-11-2020 21:45:53

25. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 327

26. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. Selam sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 434

27. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

28. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 74

29. Bursa merkezden ben emin. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-12-2020 21:10:15

30. Hatay merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-12-2020 04:45:42

31. Gümüşhane dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Slm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 108

32. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Selamlar bu web sitesi inanılmaz güzel, saolun , elif yılmaz – 480

33. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 374

34. Bursa merkezden ben . Selam herkese web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım 25-12-2020 16:30:36

35. Sinop dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 104

36. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten gerçekten çok iyi, teşekkürler 30-12-2020 19:28:39

37. Düzce dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Slm sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 328

38. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Merhabalar web siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 45

39. Çorum dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler , ahmet – 374

40. Manisa merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-01-2021 21:18:09

41. Adana dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Mrb siteniz inanki iyi, teşekkürler , doruk – 322

42. Osmaniye dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Selam herkese siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , – 195

43. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz mükemmel, sağolun , ali – 99

44. Selam herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

45. Slm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

46. Balıkesir merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-02-2021 17:43:08

47. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 468

48. Muğla merkezden ben Emine. Merhabalar siten harbiden hayran bıraktı, şukuladım 09-02-2021 07:27:25

49. Uşak dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, şukuladım , ali – 215

50. Uşak dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki güzel, twitter da paylaştım , Emine – 66

51. Bursa merkezden ben ali. Slm paylaşım ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 16:44:19

52. Selamlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

53. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, şukuladım , memo – 247

54. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 349

55. İstanbul merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten inanılmaz güzel, saolun 26-03-2021 06:23:46

56. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. Mrb siten cidden mükemmel, sağolun , gaye – 310

57. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. Slm sayfanız inanki dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 70

58. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 232

59. Bilecik merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, şukuladım 07-05-2021 03:47:12

60. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

61. Düzce dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . merhaba arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link