Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz?

Yüce Q iyiyle bitti. Şimdi her tekrar açıldığında bunun bir şey olduğunu bileceğiz.

Bu, Q’ya karşı olan çoğu insanın kaçakçılık sorunundan çok kozla olan ilişkisine daha fazla önem verip vermediğini merak etmeme neden oluyor.

Şimdi Q gittikten sonra, bu insanlar artık çocuk istismarı ve kaçakçılığı konusunda farkındalık yaratmayı bırakacak mı?

“Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz?” üzerine 18 yorum

1. Şırnak merkezden ben gaye. Selamlar web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 15:46:58

2. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 03:24:53

3. Bayburt merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-09-2020 23:10:07

4. İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım 27-09-2020 01:19:37

5. Yalova merkezden ben Aylin. Slm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:20:40

6. Erzincan dan kimler var. Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 75

7. Bu konu : ” Bir gruba tam kredi verme ısrarı olmadan nihayet Q’yu bırakıp İnsan Ticaretini durdurmaya odaklanabilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 45

Yorum yapın