Oldukça açık görünüyor, değil mi? Ne yazık ki söylenmesi gerekiyor. Belirli bir grubun “gündeminin” ne olduğuna dair fikirlerini yanlış anlatan insanlar, sizi o gruptan nefret ettirmede son derece etkilidir. Bu, faşizmin en güçlü stratejilerinden biridir. Siyon’un Bilgili Büyüklerinin Toplantılarının Protokolleri, Nazi’nin iktidara gelişi sırasında en etkili Yahudi karşıtı metindi çünkü Yahudi dünya hakimiyeti planının tamamen kurgusal bir tanımını olgusal olarak sunuyordu. Modern örnekler şunları içerir: Eşcinsel Gündem: https://www.amazon.com/Homosexual-Agenda-Exposing-Principal-Religion/dp/0805426981 Liberal Gündem: https://www.amazon.com/Bamboozled-Americans-Exploited-Liberal-Agenda/dp/1595553363

Bir saman adam inşa etmek ve onu kendiniz sökmek kolaydır. Tam olarak anlamadığınız şeylerden nefret etmek kolaydır. Bir birincil kaynaktan bir grubun tam “gündemini” araştırmak ve analiz etmek daha zordur. Sizinle aynı fikirde olmayan insanlarla samimi bir şekilde ilişki kurmak daha zordur. Gerçeği gerçekten bulmak istiyorsan, kendin aramaya gideceksin.

Author

14 Comments

1. Denizli dan kimler var. Bir grup hakkındaki fikrinizi, o gruba karşı çıkan birinin açıklamasına dayandırmayın. . Selamlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 71

2. Burdur dan kimler var. Bir grup hakkındaki fikrinizi, o gruba karşı çıkan birinin açıklamasına dayandırmayın. . Slm web siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 169

3. Düzce merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 09-03-2021 19:39:28

4. Bu konu : ” Bir grup hakkındaki fikrinizi, o gruba karşı çıkan birinin açıklamasına dayandırmayın. ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler , mehmet – 448

5. İstanbul dan kimler var. Bir grup hakkındaki fikrinizi, o gruba karşı çıkan birinin açıklamasına dayandırmayın. . Mrb web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 43

6. Ankara merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-03-2021 13:16:45

7. Merhaba web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

8. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun

9. Edirne merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-03-2021 20:01:34

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir grup hakkındaki fikrinizi, o gruba karşı çıkan birinin açıklamasına dayandırmayın. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 242

11. Merhaba sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link