Şu anda dünyada tuhaf bir enerji var gibi görünüyor. Sanki yavaş yavaş birden fazla hayranı vurma senaryosuna aynı anda doğru ilerliyoruz. Ve açıkçası, onunla devam etmeyi tercih ederim çünkü bu tuhaf, yavaş öngörü yanması gerçekten yorucu.

40 yaşındayım ve daha önce bu duyguyu hiç yaşamadım. Yaşlı bireylerle konuşmak, hemfikirler.

Kaç kişinin yavaş yavaş olayların doruk noktasına doğru tırmanmakta olduğumuza dair içgüdülerine / tuhaf bir enerji hissine sahip olduğunu merak ediyor musunuz?

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Bir hız treninde yavaşça yokuş yukarı gittiğimizi, b * kın fana çarpmasını bekliyormuşuz gibi hisseden başka kimse var mı ve siz de bunu şimdiden bitirmek istiyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, saolun , emin – 401

2. Karaman merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa gerçekten mükemmel, saolun 26-03-2021 21:27:51

3. İzmir dan kimler var. Bir hız treninde yavaşça yokuş yukarı gittiğimizi, b * kın fana çarpmasını bekliyormuşuz gibi hisseden başka kimse var mı ve siz de bunu şimdiden bitirmek istiyor musunuz? . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 188

4. Bu konu : ” Bir hız treninde yavaşça yokuş yukarı gittiğimizi, b * kın fana çarpmasını bekliyormuşuz gibi hisseden başka kimse var mı ve siz de bunu şimdiden bitirmek istiyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 431

5. Karabük dan kimler var. Bir hız treninde yavaşça yokuş yukarı gittiğimizi, b * kın fana çarpmasını bekliyormuşuz gibi hisseden başka kimse var mı ve siz de bunu şimdiden bitirmek istiyor musunuz? . Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 261

6. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım

7. Erzincan dan kimler var. Bir hız treninde yavaşça yokuş yukarı gittiğimizi, b * kın fana çarpmasını bekliyormuşuz gibi hisseden başka kimse var mı ve siz de bunu şimdiden bitirmek istiyor musunuz? . Slm siten inanki iyi, tebrikler , memo – 98

8. Osmaniye dan kimler var. Bir hız treninde yavaşça yokuş yukarı gittiğimizi, b * kın fana çarpmasını bekliyormuşuz gibi hisseden başka kimse var mı ve siz de bunu şimdiden bitirmek istiyor musunuz? . Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 223

9. Merhabalar sayfanız valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Bir hız treninde yavaşça yokuş yukarı gittiğimizi, b * kın fana çarpmasını bekliyormuşuz gibi hisseden başka kimse var mı ve siz de bunu şimdiden bitirmek istiyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 298

11. Balıkesir merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-04-2021 18:49:01

12. Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 16-04-2021 20:35:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link