Geçtiğimiz yıl, uzaylı yaşamı, uzaylı teknolojisi ve ABD hükümeti ile sözde uzaylı işbirliği ile ilgili bir dizi büyük haber yapıldı. İlk temas olayına hazır mıyız? Nasıl görünürdü? Güç yapıları tarafından nasıl kullanılacak? Ne tür yanlış anlatılar bekleyebiliriz?

Author

33 Comments

1. Osmaniye merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım 14-02-2021 09:29:00

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 177

3. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, sağolun , memo – 378

4. İzmir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inanki güzel, tebrikler 14-02-2021 13:53:39

5. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 132

6. Balıkesir dan kimler var. Bir ilk temas olayı yakın mı? . Selam herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 221

7. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım 17-02-2021 10:09:57

8. Aydın dan kimler var. Bir ilk temas olayı yakın mı? . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 76

9. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki güzel, saolun , Emine – 471

10. selamun aleyküm web siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Bingöl merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız inanki mükemmel, sağolun 06-03-2021 08:44:03

12. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 30

13. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, face de paylaştım , – 20

14. Batman merkezden ben ali. Merhaba herkese siten cidden çok iyi, face de paylaştım 20-03-2021 05:42:27

15. Selamlar sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım

16. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 28-03-2021 15:09:19

17. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 123

18. Mardin dan kimler var. Bir ilk temas olayı yakın mı? . Merhaba web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 28

19. Antalya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-04-2021 07:37:08

20. Manisa dan kimler var. Bir ilk temas olayı yakın mı? . Slm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 165

21. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Bir ilk temas olayı yakın mı? . Merhaba herkese siten inanki güzel, şukuladım , elif yılmaz – 148

22. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 284

23. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 155

25. Muğla merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 29-05-2021 19:06:47

26. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

27. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 03-06-2021 01:16:53

28. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 475

29. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 350

30. Adana merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, sağolun 20-06-2021 15:55:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link