Bir ilk temas olayı yakın mı?

Geçtiğimiz yıl, uzaylı yaşamı, uzaylı teknolojisi ve ABD hükümeti ile sözde uzaylı işbirliği ile ilgili bir dizi büyük haber yapıldı. İlk temas olayına hazır mıyız? Nasıl görünürdü? Güç yapıları tarafından nasıl kullanılacak? Ne tür yanlış anlatılar bekleyebiliriz?

“Bir ilk temas olayı yakın mı?” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 177

2. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, sağolun , memo – 378

3. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 132

4. Balıkesir dan kimler var. Bir ilk temas olayı yakın mı? . Selam herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 221

5. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım 17-02-2021 10:09:57

6. Aydın dan kimler var. Bir ilk temas olayı yakın mı? . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 76

7. Bu konu : ” Bir ilk temas olayı yakın mı? ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki güzel, saolun , Emine – 471

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link