Bir inek sütü üreticisi / üreticileri soya sütü rekabetine zarar vermek için soya / soyboy memesini yarattı ve finanse etti

İşletme sahipleri açık bir şekilde birbirleriyle rekabet ediyorlar, süt üreten bir tekelin soya çocuğu meme’ini yarattığını ve bu memi yaymak için gizli bir reklam kampanyası yürüttüğünü hayal edin. Şirketin soya sütü rekabetine zarar vermek için daha çok insan onun sütünü satın alır ve o daha çok para kazanır.

“Bir inek sütü üreticisi / üreticileri soya sütü rekabetine zarar vermek için soya / soyboy memesini yarattı ve finanse etti” üzerine 14 yorum

1. Muş merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-09-2020 06:20:17

2. Manisa merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:34:25

3. Kütahya dan kimler var. Bir inek sütü üreticisi / üreticileri soya sütü rekabetine zarar vermek için soya / soyboy memesini yarattı ve finanse etti . Mrb siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler , Aylin – 497

4. Bu konu : ” Bir inek sütü üreticisi / üreticileri soya sütü rekabetine zarar vermek için soya / soyboy memesini yarattı ve finanse etti ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 451

Yorum yapın