Zaten var olan gibi değil. İnternetten kaldırılan şeyler için. Demek istediğim, tüm bilgileri kopyalayıp not defterine yapıştırın. Eğer bir video ise, bir mp3 veya mp4’ü kaydetmek için elimden geleni yapacağım. Bunu yapıyorum çünkü internetten çok fazla gerçek siliniyor ve gitmeden önce onu kaydetmemiz gerekiyor.

Author

30 Comments

1. Merhaba paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, saolun

2. Mersin dan kimler var. Bir internet arşivi başlatabilirim. . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 16

3. Bu konu : ” Bir internet arşivi başlatabilirim. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, sağolun , ahmet – 434

4. Elazığ dan kimler var. Bir internet arşivi başlatabilirim. . selam arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, şukuladım , – 272

5. Karabük merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-12-2020 06:24:59

6. Hatay merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın cidden çok iyi, sağolun 28-12-2020 08:15:22

7. Bu konu : ” Bir internet arşivi başlatabilirim. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 57

8. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

9. Çankırı dan kimler var. Bir internet arşivi başlatabilirim. . Merhaba herkese paylaşımın valla çok güzel, tebrikler , banu – 306

10. Merhaba herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun

13. Bayburt dan kimler var. Bir internet arşivi başlatabilirim. . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 51

14. Kırşehir dan kimler var. Bir internet arşivi başlatabilirim. . Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok iyi, şukuladım , emin – 415

15. Eskişehir merkezden ben Emine. Selam paylaşımın inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 17-01-2021 06:47:12

16. Selam herkese siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler

17. Bu konu : ” Bir internet arşivi başlatabilirim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 394

18. Bu konu : ” Bir internet arşivi başlatabilirim. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 81

19. Bu konu : ” Bir internet arşivi başlatabilirim. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 427

20. Merhabalar web siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

21. Muş merkezden ben gaye. Merhaba sayfa inan ki hayran bıraktı, saolun 01-03-2021 15:31:04

22. Kırşehir dan kimler var. Bir internet arşivi başlatabilirim. . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 163

23. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

24. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

25. Bu konu : ” Bir internet arşivi başlatabilirim. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 461

26. Muş merkezden ben Emine. Slm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-04-2021 23:28:47

27. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

28. Bu konu : ” Bir internet arşivi başlatabilirim. ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 205

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link