COVID hakkında birçok şüphem var, ancak bu virüs hakkında ne düşündüğümü derinlemesine incelemeyeceğim. Ama itfaiyeciler ve doktorlarla yaptığım bazı konuşmaları paylaşacağım. Onlara inanabilirsin ya da inanmazsın bu sana kalmış. Bunun onlar için en iyi abonelik olacağını düşündüm!

Tıp alanında birkaç arkadaşım var ve komşum bir itfaiyeci. Geçen gün konuşuyorduk ve covid ile meşgul olup olmadıklarını sorduk. Daha sonra hayır gerçekten değil, tüm bu medya tarafından kontrol ediliyor diye yanıtladı. Medyanın hükümeti içine çektiğini söyledi. Bir araba kazasına çağrıldığını ve kazada meydana gelen yaralanmalardan iki kişinin öldüğünü söyledi. Hükümetin (Ohio’da yaşıyorum, yani sanırım Ohio hükümeti) cesetleri covid için test ettirdiğini söyledi. Cesetler covid ile temas halindeyse veya geçmişte olmuşsa. Bir araba enkazı ölümünden ziyade covid ölümü olarak işaretlenmişlerdi. ABD hükümetinin her ölüm için eyalet hükümetine para verdiğini söyledi. Ohio’nun ölüm başına 30.000 dolar aldığını, çünkü bu bir “pandemi” olduğunu söyledi.

Tıp alanındaki arkadaşlarımla konuştum ve bunu doğruladılar ve test yerlerindeki sürücünün vakaları oluşturduğunu söylediler.

Paylaşacağımı düşündüm.

Author

55 Comments

1. Yalova merkezden ben gaye. Selam paylaşım valla iyi, facebookta paylaştım 23-09-2020 11:04:53

2. Mrb sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

3. Selamlar paylaşım yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

4. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun

7. Gürbüz Reply

Merhabalar siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:18:43

9. Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Zonguldak merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler 12-10-2020 04:11:15

11. Ardahan dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . Selamın aleyküm web siten inanki hayran edici, sağolun , ziya – 75

12. Düzce dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . merhaba arkadaşlar siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 77

13. Karabük dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . Selam web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler , doruk – 223

14. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

16. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, saolun 01-11-2020 06:07:09

17. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 336

18. Kayseri dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . Selam web siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 386

19. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. Merhaba siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 239

20. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 21

21. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , mehmet – 282

22. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha çok güzel, tebrikler , gaye – 69

23. Ankara merkezden ben ahmet. Selam sayfa valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-12-2020 06:51:06

24. Bilecik merkezden ben . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:43:45

25. Aksaray merkezden ben ali. Selamlar siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler 20-12-2020 02:26:45

26. Manisa dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, teşekkürler , memo – 255

27. Niğde merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, şukuladım 24-12-2020 07:28:16

28. Hakkari dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, şukuladım , gaye – 1

29. Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Mersin dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 449

31. Tunceli dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . selamun aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , emin – 460

32. Antalya merkezden ben emin. Merhaba web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım 02-01-2021 01:26:43

33. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 56

34. Osmaniye dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . Slm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 392

35. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 458

36. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

37. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten valla hoşuma gitti, şukuladım

38. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. Selam web siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 471

39. Merhabalar siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

40. İstanbul merkezden ben Hasan. Mrb web siten gerçekten çok iyi, saolun 10-02-2021 22:30:42

41. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, tebrikler 13-02-2021 22:11:40

42. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 47

43. Bitlis merkezden ben doruk. Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 18-02-2021 03:33:56

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 311

45. Samsun dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 39

46. Erzurum dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . Merhaba sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 316

47. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ali – 306

48. Sakarya dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . Mrb web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 28

49. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha iyi, sağolun , memo – 482

50. Batman dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, şukuladım , memo – 446

51. Bu konu : ” Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm ” çok güzel. Slm web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım , ziya – 373

52. Konya dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 430

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link