Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm

COVID hakkında birçok şüphem var, ancak bu virüs hakkında ne düşündüğümü derinlemesine incelemeyeceğim. Ama itfaiyeciler ve doktorlarla yaptığım bazı konuşmaları paylaşacağım. Onlara inanabilirsin ya da inanmazsın bu sana kalmış. Bunun onlar için en iyi abonelik olacağını düşündüm!

Tıp alanında birkaç arkadaşım var ve komşum bir itfaiyeci. Geçen gün konuşuyorduk ve covid ile meşgul olup olmadıklarını sorduk. Daha sonra hayır gerçekten değil, tüm bu medya tarafından kontrol ediliyor diye yanıtladı. Medyanın hükümeti içine çektiğini söyledi. Bir araba kazasına çağrıldığını ve kazada meydana gelen yaralanmalardan iki kişinin öldüğünü söyledi. Hükümetin (Ohio’da yaşıyorum, yani sanırım Ohio hükümeti) cesetleri covid için test ettirdiğini söyledi. Cesetler covid ile temas halindeyse veya geçmişte olmuşsa. Bir araba enkazı ölümünden ziyade covid ölümü olarak işaretlenmişlerdi. ABD hükümetinin her ölüm için eyalet hükümetine para verdiğini söyledi. Ohio’nun ölüm başına 30.000 dolar aldığını, çünkü bu bir “pandemi” olduğunu söyledi.

Tıp alanındaki arkadaşlarımla konuştum ve bunu doğruladılar ve test yerlerindeki sürücünün vakaları oluşturduğunu söylediler.

Paylaşacağımı düşündüm.

“Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm” üzerine 14 yorum

1. Siirt merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:18:43

2. Zonguldak merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler 12-10-2020 04:11:15

3. Ardahan dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . Selamın aleyküm web siten inanki hayran edici, sağolun , ziya – 75

4. Düzce dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . merhaba arkadaşlar siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 77

5. Karabük dan kimler var. Bir itfaiyeciyle covid hakkında konuştum. Paylaşacağımı düşündüm . Selam web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler , doruk – 223

Yorum yapın