Köpeğinizin 5 sevimli yavru doğurmak üzere hamile olup olmadığını ve yavrular doğmadan birkaç hafta önce köpeklerin midesinde küçük bir delik açtığınızı ve elinizi içeri sokup tüm doğmamış yavruları ölene kadar sıktığınızı hayal edin. .

Sebebiniz neden? Çünkü bir köpeği beslemek zaten pahalı ve 5 köpeği daha beslemek çok pahalıya mal oluyor ve bu yüzden bu masum yavruları doğmadan önce öldürme hakkınız varmış gibi hissediyorsunuz.

Bu çok acımasız görünmüyor mu? Öyleyse neden hamile kadınların, sırf çocuk yetiştirmek için iyi bir konumda olmadıkları için, bebeklerini doğmadan önce aldırmalarına izin veriyoruz? Eğer bebeği istemiyorlarsa, onu değersiz bir sivrisinek gibi öldürmekten başka birçok seçenek var.

Yaklaşık her 20 yılda bir 1 milyar bebek alıkonulmaktadır.

Author

24 Comments

1. Tunceli merkezden ben banu. Slm web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-02-2021 20:21:05

2. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Bir kadının vücudunda büyüyen bebeğini sırf saklamak istemediği için öldürmesine izin vermek FUCK KADAR KÖTÜ! . Selam sayfa gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 132

4. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-02-2021 21:08:13

5. Bu konu : ” Bir kadının vücudunda büyüyen bebeğini sırf saklamak istemediği için öldürmesine izin vermek FUCK KADAR KÖTÜ! ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , gaye – 67

6. Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

7. merhaba arkadaşlar siteniz cidden iyi, teşekkürler

8. Bu konu : ” Bir kadının vücudunda büyüyen bebeğini sırf saklamak istemediği için öldürmesine izin vermek FUCK KADAR KÖTÜ! ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 224

9. Balıkesir dan kimler var. Bir kadının vücudunda büyüyen bebeğini sırf saklamak istemediği için öldürmesine izin vermek FUCK KADAR KÖTÜ! . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 27

10. Bu konu : ” Bir kadının vücudunda büyüyen bebeğini sırf saklamak istemediği için öldürmesine izin vermek FUCK KADAR KÖTÜ! ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, sağolun , ahmet – 158

11. Bu konu : ” Bir kadının vücudunda büyüyen bebeğini sırf saklamak istemediği için öldürmesine izin vermek FUCK KADAR KÖTÜ! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, şukuladım , Hasan – 42

12. Merhaba paylaşım valla güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Tokat merkezden ben hatice. Mrb paylaşım yeminle hoşuma gitti, saolun 23-02-2021 21:32:21

14. Ardahan dan kimler var. Bir kadının vücudunda büyüyen bebeğini sırf saklamak istemediği için öldürmesine izin vermek FUCK KADAR KÖTÜ! . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 149

15. Hakkari merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 22:43:31

16. Ardahan dan kimler var. Bir kadının vücudunda büyüyen bebeğini sırf saklamak istemediği için öldürmesine izin vermek FUCK KADAR KÖTÜ! . Mrb sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım , doruk – 314

17. Kilis merkezden ben gaye. Slm web siten cidden hoşuma gitti, şukuladım 07-03-2021 00:56:38

18. Merhaba paylaşımınız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Karabük dan kimler var. Bir kadının vücudunda büyüyen bebeğini sırf saklamak istemediği için öldürmesine izin vermek FUCK KADAR KÖTÜ! . Mrb paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 381

20. Ordu merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten inan ki çok güzel, teşekkürler 20-03-2021 02:34:23

21. Bu konu : ” Bir kadının vücudunda büyüyen bebeğini sırf saklamak istemediği için öldürmesine izin vermek FUCK KADAR KÖTÜ! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, şukuladım , Aylin – 308

22. Diyarbakır merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz yeminle güzel, sağolun 05-04-2021 13:15:29

23. Edirne merkezden ben emin. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler 17-04-2021 02:54:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link