Bir kasabanın su kaynağını zehirlemek delicesine KOLAY ve dürüst olmak gerekirse boktan korkmalısın.

YouTube’u izlerken sıkıldım ve düşen su kulelerinin bir derlemesine rastladım ve onlarla ilgili rahatsız edici bir şey fark ettim …

Hepsinin üstünde bir “kapak” var. Bunu gevşek bir şekilde söylüyorum çünkü ambar, restoranlarda gördüğünüz bir şeker dağıtıcısının tepesine benzeyen bir “kanat”.

İşte bulabildiğim en iyi fotoğraf:

r / komplo - Bir kasabanın su kaynağını zehirlemek delicesine KOLAY ve dürüst olmak gerekirse boktan korkmalısın.

Öyleyse, bir insansız hava aracı, mıknatıs takılı bir kişinin bu kulelerin tepesine uçmasını, “kapağı” açmasını ve içlerine zehir dökmesini engelleyen nedir?

Hiçbir şey değil…

“Bir kasabanın su kaynağını zehirlemek delicesine KOLAY ve dürüst olmak gerekirse boktan korkmalısın.” üzerine 19 yorum

1. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:48:40

2. Karabük merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 10:03:25

3. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım 29-09-2020 12:04:00

4. Bu konu : ” Bir kasabanın su kaynağını zehirlemek delicesine KOLAY ve dürüst olmak gerekirse boktan korkmalısın. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 222

5. Bu konu : ” Bir kasabanın su kaynağını zehirlemek delicesine KOLAY ve dürüst olmak gerekirse boktan korkmalısın. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, saolun , emin – 169

6. Bu konu : ” Bir kasabanın su kaynağını zehirlemek delicesine KOLAY ve dürüst olmak gerekirse boktan korkmalısın. ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden hayran edici, saolun , ali – 316

7. Bitlis dan kimler var. Bir kasabanın su kaynağını zehirlemek delicesine KOLAY ve dürüst olmak gerekirse boktan korkmalısın. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, saolun , banu – 194

Yorum yapın