r / komplo - Bir kehanetin satırlarını okumak.

Kelimenin tam anlamıyla öngören bir kehanete inanıyorsanız, onu takip ettiğiniz için aptal olarak adlandırılacaksınız,

Bu satırlar arasındaki gizli ironiyi durdurmak ve yeniden düşünmek için kırmızı bayrak olduğunu düşünüyor musunuz?

Bu sorulması adil bir soru mu?
yoksa sorulmaması gereken bir şey mi?
Geri bildirim almayı gerçekten çok merak ediyorum.

Author

15 Comments

1. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

2. Selam sayfa vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Afyon merkezden ben ali. Selam herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 11-01-2021 02:09:19

4. Yozgat dan kimler var. Bir kehanetin satırları arasını okumak. . Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , hatice – 313

5. Bu konu : ” Bir kehanetin satırları arasını okumak. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 489

6. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Sakarya dan kimler var. Bir kehanetin satırları arasını okumak. . Selam web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 71

8. Bu konu : ” Bir kehanetin satırları arasını okumak. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 486

9. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

10. Siirt merkezden ben mehmet. Slm siteniz inanki iyi, şukuladım 22-01-2021 21:13:49

11. Slm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

12. Bitlis merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz gerçekten güzel, saolun 02-02-2021 19:35:52

13. Muş dan kimler var. Bir kehanetin satırları arasını okumak. . Mrb paylaşımın cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 346

14. Giresun merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-03-2021 07:02:20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link