New Age uzaylı ruhani konularına çok meraklıydım ve kendim için gerçeği bulmak için pratik deneyim kazanmak istedim. Bunun deneyim kazanmakla ilgili olmadığını anlamam 10 yılımı aldı ama bu her zaman kendi ruhsal gelişimim için oldu. Pek çok zorluktan geçtim ve o zamanlar kötülük tarafından saldırıya uğradığımı düşündüm ama kendime meydan okumalar yaratan kendi bilinçaltımdı çünkü aramayı bırakmazdım (ve sanırım o zaman buna ihtiyacım vardı)

Evimin yakınında bir BM binası var Bir gece üzerinde beyaz bir ışık UFO gördüm, gerçekten yakın ve büyüktü. bir şekilde bilincime bağlıydı, diğer araştırmacıların bunun UFO’larda yaygın olduğunu söylediğini duydum. (Bir güç bende ilk etapta çatıma çıkıp o yöne bakma isteğini yaratmıştı, duygularıma karşı çok hassasım bundan eminim). köpeği biraz dolaştırdım, gökyüzüne ve yıldızlara baktıktan sonra, bu UFO’nun olması gereken bir alana sabitlendim, gözüm gökyüzünde belirli bir noktaya çarptığında küre aydınlandı. Orada birkaç dakika kaldı, arkamı döndü ve çıkmak için kapıya doğru birkaç adım attı ve son bir kez geriye baktı, yine aynı şeyi yaptı, önce gökyüzünde hiçbir şey olmadı, sonra gözüm o noktaya çarptığında aydınlandı. . Başka bir şey yapmadı ve ben ayrıldım.

Bundan birkaç ay önce kafamda gördüğüm bir varlıkla telepatik bir iletişim kurmuştum, keşke şaka yapsaydım ahah. Kelimeleri kullanmadım, sadece anlatmak istediğini hissettirdi. Bu sıralarda ülkem medyasında, BM binasının üzerinde gördüğüm ufoya benzeyen bir UFO görüldüğüne ilişkin videoların yer aldığı haberler vardı. Makaleler, görüntülenenlerin sanat dersleri aldığım caddede olduğunu söyledi.

Geçen yıl korona hype burada vurduğunda, evimde otururken 5 dakika gibi çok şiddetli korona semptomları oldu sonra gitti, aynı hafta bir kez daha 2 dakika oldu ve tekrar iyiydi. Rona asla maske takmayın.

Yıllar önce kendi evimde ayık ve uyanıkken vücudum bir keresinde tamamen bir güç tarafından kontrol edilmişti (şeytanlar ve saçmalık hakkında çok fazla şey okuyordum ve sadece ne olduğunu görmek için şaka yollu buna izin vermiştim). Başka bir zaman nefesim birkaç saniyeliğine bastırıldı. 2-3 gün kalbim günde birkaç kez sıkılıyormuş gibi hissettim, sanki bir çeşit baskı dikkatlice üzerine yönlendiriliyormuş gibi (ama tüm bu manipülasyonlara bir şekilde beyin yoluyla erişilebilir). Şiddetli zorlama duygular, bu gücün insanları ele geçirdiğini gördüm.

Birkaç gün oruç tuttum ve yoğun bir duygu yaşadım ve istemeden uyku ile uyanıklık arasında gördüğüm bir varlığı çağırdım. Havada hareket eden büyük, koyu gri bir eterik/duman gibi bir şeydi. Birkaç kez altımdan/yatağımın altından tavanıma doğru gidiyor, vücudumdan geçiyordu ve geçerken sanki astral projeksiyonda olduğu gibi vücudumdan ayrılıyormuş gibi hissettim ve bu şeyin varlığıma çok kolay girebileceğini hissettim. . Vücudumun üzerine bindirildiği için benimle konuştuğunu duyabiliyordum ve iletişim kurmak için vücudumdan defalarca geçmeye devam etti.

Uyanma-uyku durumu arasında kafamın içinde sanal bir 3D ekran gibi 2 son derece canlı 3D benzeri rüyalar vardı. Çok fazla meditasyondan sonra, yalnızca bir kez astral yansıtıldı, burada gerçekten vücudumdan süzüldüm ve lanet gibi yoğun hissettim, ayrılırken çok derin bir nefes aldım, bu muhtemelen beni uyandıran köpeğimi uyandırdı, sonra yavaşça vücuduma geri döndüm. Astral seyahatle ilgili rüyalar gördüm, aynı şey değil. Bir öğleden sonra meditasyon sırasında uyanıkken çok net bir görüntü gördüm.

Sanki bilinç durumunuza bağlı olarak gerçekliği birçok farklı seviyede deneyimleyebilirsiniz. Ve evet, dışarıda başka enerji alanları da var, her şeyin beni ne kadar kolay manipüle edebileceği hakkında hiçbir fikriniz yok. Düşüncelerinizin çoğu muhtemelen size ait değildir ve muhtemelen bu ovada insanların oynaması için tezahür eden büyük bir mantar beyninin tepesindeyiz. Her şeyin bir çeşit enerji yaydığını ve aynı zamanda bu “enerji”den oluştuğunu anladığınızda işler biraz sarpa sarıyor… (/s)

Author

56 Comments

1. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Slm sayfa valla hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 37

3. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 290

4. Kastamonu dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 404

5. Selam sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler

6. Manisa dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . selam arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 125

7. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden iyi, teşekkürler , doruk – 173

8. Bayburt dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Selam herkese web siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 13

9. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun

10. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten hayran edici, sağolun , emin – 41

12. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 375

13. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 44

14. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Selamın aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 12

15. Adıyaman dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Merhaba web siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 298

16. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden dikkat çekici, teşekkürler , memo – 10

17. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki çok iyi, saolun , – 469

18. Mersin dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Selam herkese paylaşım yeminle güzel, twitter da paylaştım , ali – 440

19. İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 18:30:14

20. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 311

21. Selamlar web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

22. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, facebookta paylaştım

23. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım , ali – 123

24. Kahramanmaraş dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Selam web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım , banu – 473

25. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

26. Sivas dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . selamun aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 139

27. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 212

28. Merhabalar siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

29. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 65

30. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, tebrikler

31. Şırnak dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Selamın aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 472

32. Eskişehir dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 153

33. Selam web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

34. Konya merkezden ben Hasan. Slm siten yeminle çok güzel, tebrikler 16-07-2021 18:58:03

35. Kütahya merkezden ben emin. Merhaba sayfa yeminle güzel, tebrikler 16-07-2021 18:59:05

36. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 283

37. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 479

38. Kırklareli dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Selamlar sayfan yeminle iyi, facebookta paylaştım , Emine – 42

39. Merhabalar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

40. Tunceli merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, şukuladım 28-07-2021 17:04:31

41. selamun aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

42. Osmaniye dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 421

43. Kastamonu dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 228

44. Adana merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 06:11:05

45. Kars dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Merhaba herkese web siten gerçekten hayran edici, sağolun , hatice – 333

46. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Mrb siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 313

47. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

48. Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 456

49. Adana merkezden ben ziya. Selam siten ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 24-08-2021 05:29:13

50. Kastamonu merkezden ben ali. Mrb web siteniz yeminle mükemmel, saolun 26-08-2021 20:15:22

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 310

52. Ardahan dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 212

53. Manisa merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler 07-09-2021 14:12:19

54. Kocaeli dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . Merhabalar sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım , memo – 416

55. Giresun dan kimler var. Bir keresinde vücudum şeytan gibi konuşmaya zorlandı ve göz hareketlerim kontrol edildi. Keçe kalp . selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 435

56. Şanlıurfa merkezden ben banu. Mrb siten inan ki çok güzel, tebrikler 18-09-2021 13:32:58

Write A Comment