En azından yaşadığım yerde, sadece bir çek bozdurmak için bankaya gitmek ya da bakkaliye (yiyecek) almak için süpermarkete gitmek için saatlerce sıra beklemeniz gerekiyor. ABD, Kanada ve AB gibi ülkeler 3.000 ABD Dolarına varan para cezaları ile zorunlu aşı kanıtı dayatıyor. Oh, halka açık olan zorunlu maskeleri biliyorsun, değil mi? Benim ülkemde polis, yüz maskesi olmadan dışarıdaysanız, gözaltına alırsanız ve direnirlerse insanları döverseniz size bir suçlu gibi davranır. Deli. Artık antivaksörlerin bile aşı için köşeye sıkıştırılacağını biliyorsunuz, BUNLA İLGİLİ Şüphe yok. Bunlar gerçekler.

İşte burada ilginçleşiyor; Vahiy 13:17 halihazırda her bedenin ellerinde veya alnında bir iz bırakmaya zorlanacağını, bu olmadan satın almalarına veya satmalarına izin verilmeyeceğini belirtiyor veya maskesiz süpermarket). Ne olacak, aşı yaptırmaktan başka seçeneğiniz olmayacak, ama gerçekten aldığınızı nasıl bilecekler? Bunun için teknolojiye sahibiz. Belki cep telefonun, değil mi? Ama bunlar çalınır veya kaybedilirse, siz de bankaya giderken sizinkini unutabilirsiniz. Hayır, her zaman yanınızda olabilecek daha kalıcı bir şeye ihtiyacımız var. ELİNİZE VEYA YABANCI BAŞINA implante edilmiş bir çip. Bir binanın içine girmenize izin vermeden önce sizi tarayacaklar (bu ucuz termometrelerle zaten sıcaklığı tarıyorlar, bu sadece sizi programlıyor).

Author

32 Comments

1. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler 16-02-2021 11:30:32

2. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-02-2021 15:38:24

3. Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

4. Trabzon dan kimler var. Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti . Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 462

5. Denizli dan kimler var. Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti . Selam sayfa valla dikkat çekici, saolun , gaye – 442

6. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

7. Rize dan kimler var. Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti . Selam paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 152

8. Bu konu : ” Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti ” çok güzel. Slm sayfan valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 417

9. Slm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, şukuladım , Hasan – 64

11. Bitlis merkezden ben . Selam herkese web siten valla hayran edici, sağolun 20-02-2021 13:22:46

12. Iğdır dan kimler var. Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti . Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 45

13. Samsun dan kimler var. Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti . Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 319

14. Samsun merkezden ben ziya. Selam sayfa inan ki hayran edici, teşekkürler 28-02-2021 10:08:09

15. Uşak dan kimler var. Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti . Mrb paylaşımınız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 235

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 317

17. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım

18. Çankırı dan kimler var. Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti . Mrb web siten inanki mükemmel, sağolun , emin – 446

19. Bu konu : ” Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 233

20. Bu konu : ” Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ali – 376

21. Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

22. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 05-04-2021 16:44:57

23. Bursa dan kimler var. Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti . Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 129

24. Kütahya merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler 24-04-2021 00:20:24

25. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, facebookta paylaştım

26. Bu konu : ” Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden çok iyi, teşekkürler , Aylin – 449

27. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

28. Bu konu : ” Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, teşekkürler , memo – 216

29. Samsun merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 11:26:49

30. Bingöl dan kimler var. Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , – 26

31. Muğla dan kimler var. Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti . Mrb web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 131

32. Aydın dan kimler var. Bir kez daha çip, AKA, canavarın işareti . Merhaba herkese web siteniz valla hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 300

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link