Carter. Muhtemelen siyah göz klübünde adam çalışıyor, bu yüzden kulüpten mi yoksa gerçek bir kaza mı geldiğinden emin değilim.

Churchill. Onun hakkında da pek bir şey bilmiyorum.

Eisenhower. MIC’e karşı ama ona pek bakmadım

JFK. Kontrollü muhalefet, birisinin önemsediğini düşünmemizi sağladı veya bir teori, Küba orta taban krizinden sonra Kennedy’de her şeyin değiştiğini ve TPTB’ye karşı çıktığını öne sürdü.

Author

32 Comments

1. Bu konu : ” Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ali – 237

2. Mersin dan kimler var. Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum . Slm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , – 268

3. Giresun merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-04-2021 11:18:52

4. Bu konu : ” Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 21

5. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

6. Bartın merkezden ben ali. Selam herkese web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım 14-04-2021 14:30:50

7. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-04-2021 14:51:20

8. Tunceli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım inanki güzel, linkedinde paylaştım 14-04-2021 14:58:17

9. Sakarya merkezden ben memo. Slm web siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 14-04-2021 15:05:19

10. Bu konu : ” Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 266

11. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

12. Bu konu : ” Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 138

13. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

14. Bu konu : ” Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki dikkat çekici, sağolun , banu – 282

15. Bu konu : ” Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum ” çok güzel. Slm siteniz vallaha hayran edici, saolun , Hasan – 68

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 355

17. Bu konu : ” Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım , doruk – 79

18. Uşak dan kimler var. Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum . Selam web sitesi ciddiyim güzel, tebrikler , ali – 225

19. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun

20. Rize dan kimler var. Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, şukuladım , ahmet – 146

21. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 110

23. Bursa dan kimler var. Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 10

24. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

25. Bu konu : ” Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 120

26. Bu konu : ” Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 139

27. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Osmaniye dan kimler var. Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum . Selamın aleyküm paylaşım valla mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 388

29. Erzincan dan kimler var. Bir kez daha kimin kontrol edildiğini ve kimin olmadığını soruyorum . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 102

30. Çorum merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-07-2021 06:36:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link