Bu denizaltıyla uzun süredir ilgilenmiyorum ama hatta aynı olmadığını bile söyleyebilirim. Her gün en üstteki gönderinin artık gerçek bir komplo ile hiçbir ilgisi yok. İnsanların hala burada olmayan bir şeyi aramaya gelmeleri korkunç. Bu Denizaltı, bu dünyadaki birçok yozlaşmış insanı ifşa etmek gibi harika şeyler için hala kullanılma potansiyeline sahiptir. Ama buradaki kuralları biraz daha katı falan koymamız gerekiyor … Aksi takdirde twitter gönderisinin SC’sine ve memlere bakarız. Gerçekten canımı sıkıyor: /

Author

14 Comments

1. Manisa dan kimler var. Bir Komplo alt 2.0 oluşturabilir miyiz? . Merhabalar web sitesi inan ki çok iyi, sağolun , ahmet – 207

2. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. Bir Komplo alt 2.0 oluşturabilir miyiz? . Selam siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 187

3. Trabzon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-03-2021 18:29:13

4. Bingöl dan kimler var. Bir Komplo alt 2.0 oluşturabilir miyiz? . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle güzel, şukuladım , – 482

5. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-03-2021 14:45:40

6. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım 14-03-2021 00:52:43

8. Malatya dan kimler var. Bir Komplo alt 2.0 oluşturabilir miyiz? . Merhabalar web siten valla mükemmel, tebrikler , gaye – 214

9. Samsun dan kimler var. Bir Komplo alt 2.0 oluşturabilir miyiz? . Selam herkese siten valla hayran edici, teşekkürler , Hasan – 76

10. Bu konu : ” Bir Komplo alt 2.0 oluşturabilir miyiz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 51

11. Niğde merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 27-03-2021 12:21:08

12. Bu konu : ” Bir Komplo alt 2.0 oluşturabilir miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 107

13. Bu konu : ” Bir Komplo alt 2.0 oluşturabilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , mehmet – 246

14. Bursa merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım 19-04-2021 15:31:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link