Dünden önceki akşam her iki xbox’ım da aynı problemle çalışmayı bıraktı. Mevcut profillerde oturum açamaz veya yeni bir tane oluşturamaz.

Sorun gidermeden sonra bunlardan birini fabrika ayarlarına sıfırladım ve sorunu çözmedi. Garip olan şey, yeni eklemek veya oturum açmak için tıkladığınızda, gri ekrana gidip daireyi normal gibi gösterir ve sonra titreşir ve daha önce hangi ekranda olursanız olun geri döner.

Yine de çok garip değil … Ama sonra hem Xbox sayfasında hem de görünümünde ve sadece Microsoft’ta Microsoft’ta oturum açmaya çalışıyorum. Aynı şeyi yapıyor. Parolam kilitli veya unutulmamış, sadece oturum açmayı asla yüklemiyor. Sadece “düşünüyor” ve hiçbir şey yapmıyor. Veya beyaz bir sayfaya gider.

Maalesef bu sağlam bir gönderi değil, sadece bir tür kaybım var ve yakın zamanda benzer bir şey olup olmadığını merak ediyordum. Veya herhangi bir girdi bile. Geçenlerde aşıya yönelik eleştirel yorumlar, rastgele gerçekleşmeden önceki 12-24 saat içinde diğer şeylerle birlikte yayınladım, ancak bunun bir tesadüf olduğundan eminim? Reddit hakkındaki görüşler için bu aşırı görünüyor mu? Sık yayınlamıyorum, ara sıra yorum yapıyorum.

Her neyse, yeterince başıboş, teşekkürler.

Author

27 Comments

1. Antalya dan kimler var. (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. . Selam sayfanız yeminle güzel, twitter da paylaştım , ali – 247

2. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, tebrikler , hatice – 346

4. Manisa dan kimler var. (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun , doruk – 259

5. selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım

6. Eskişehir merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-12-2020 20:29:13

7. Bu konu : ” (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 309

8. Bu konu : ” (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 331

9. Kırşehir merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler 10-12-2020 02:52:19

10. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. . Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 427

11. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 49

13. Bu konu : ” (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 246

14. Batman dan kimler var. (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. . Mrb sayfa yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 34

15. Bitlis merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-12-2020 21:11:41

16. Bu konu : ” (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, saolun , memo – 70

17. Edirne merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 23:14:16

18. Bu konu : ” (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun , doruk – 192

19. Selam herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Niğde merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 11-01-2021 19:30:53

21. Gümüşhane dan kimler var. (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. . selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, saolun , emin – 99

22. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

23. Mersin dan kimler var. (bir komplo değil) aniden Microsoft hizmetlerine giremiyor. . Merhabalar web siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 494

24. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

25. Selamlar siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link