Bir komplo DEĞİL, çoğumuzun keyif alacağı bir şarkı …

Bunun bir komplo olmadığını belirttiğim gibi, ama arkadaşımın / komplo arkadaşımın çoğunun şarkıya, hip-hop’a (rap değil, lapa ağzı boktan, gangsta rap değil, hip-hop) katılacağına inanıyorum. şemalar ve akıllı sözler size göre değil, onu dinlemekten kaçınabilirsiniz: şarkı ‘Kardeş Ali’den geliyor ve adı’ Sam Amca Lanet olsun – sıkıldıysanız kontrol edin ve düşüncelerinizi dile getirin veya sadece yeni bir şarkı istiyorsanız oynatma listenize eklemek için, her neyse, hepimizin bununla özdeşleşebileceğimizi düşünüyorum ve yıllardır piyasada

“Bir komplo DEĞİL, çoğumuzun keyif alacağı bir şarkı …” üzerine 17 yorum

1. Tunceli dan kimler var. Bir komplo DEĞİL, çoğumuzun keyif alacağı bir şarkı … . Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 381

2. Siirt merkezden ben memo. Selam sayfa cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 20:17:32

3. Bu konu : ” Bir komplo DEĞİL, çoğumuzun keyif alacağı bir şarkı … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 214

4. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 16-01-2021 16:38:07

5. Kütahya merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın cidden hayran bıraktı, sağolun 17-01-2021 12:18:13

6. Zonguldak dan kimler var. Bir komplo DEĞİL, çoğumuzun keyif alacağı bir şarkı … . Selamlar sayfan inan ki hoşuma gitti, sağolun , emin – 292

7. Afyon merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 24-01-2021 10:37:54

8. Bu konu : ” Bir komplo DEĞİL, çoğumuzun keyif alacağı bir şarkı … ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 194

9. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım 05-02-2021 21:12:17

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link