Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye.

İnsanlar dünyanın sonunun geleceğini defalarca söylediler, ilk hatırlayabildiğim y2k. Sırf bir volkanın patlaması (epeyce tbh olması), dünyanın sonunun geleceği ya da siz kaçıkların neye inandığınız anlamına gelmez. Gezegensel hizalanmanın neresi korkunç ki? En son 1405’te gerçekleşti ve insanlar hala buradalar. Bugün bir şeyler olacak demeyi bırak, 700 defadan sonra insanların sana inanmasını nasıl beklersin ama o gün hiçbir şey olmadı? Sigara içmeyi bırakın ve covid’in saçmalık ve uzaylılar olduğu gibi gerçek kanıtlarla inandırıcı komplolara girin. Teşekkürler ve bir kez daha iyi günler.

ps hiçbir şey olmayacak

“Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye.” üzerine 24 yorum

1. Bu konu : ” Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 382

2. Bu konu : ” Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 262

3. Gümüşhane merkezden ben emin. Selam herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-12-2020 01:22:46

4. Bingöl merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 28-12-2020 19:54:47

5. Adıyaman dan kimler var. Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, saolun , ahmet – 160

6. Bu konu : ” Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 154

7. Bu konu : ” Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ali – 77

8. Bilecik merkezden ben . Selam siten vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 22:47:21

9. Kırıkkale dan kimler var. Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. . Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 308

10. Kastamonu dan kimler var. Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. . Mrb paylaşım inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 64

11. Çankırı dan kimler var. Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. . Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 409

12. İzmir merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım 18-01-2021 00:23:03

13. Bu konu : ” Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 108

14. Burdur dan kimler var. Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , – 99

15. Bartın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, facebookta paylaştım 01-02-2021 03:30:41

16. Bu konu : ” Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle iyi, twitter da paylaştım , Emine – 123

17. Mersin merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 07:07:16

18. Samsun dan kimler var. Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. . Mrb web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 123

19. Aydın dan kimler var. Bir komplo değil, sadece bugün hiçbir şeyin olmayacağına dair bir tavsiye. . Selam sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 34

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link