Bir komplo komplosu,

Beni dinleyin, düz dünya komplosu. Bu komplo teorisi, dünyanın düz olduğu ve dünya hükümetlerinin 1946’dan beri size yalan söylediği teorisinin etrafında. Ben şahsen bu bokun çılgınlık olduğunu düşünüyorum. Ama buna olan güvensizliğim bir şey, eğitim görmüş bir ülkede en çok eğitim almış bir ülkede büyüyen bu insanlar neden bir gün böyle olmayı seçsinler? “Ah, bildiğim ve bana 3 yaşımdan beri öğretilen ve kanıtlanabilir hiçbir kanıtı olmayan ve her yıl daha çılgın ve daha çılgın bir hale gelen bir şeye inanmaya gitmenin öğretildiği her şeyi bırakma zamanı.” Bunu neden yapsınlar? Hiç bir anlamı yok. Sanırım bu, hükümetlerin küresel hükümetlere güvensizlik ekmek için dünyanın dümdüz olduğunu insanlara ödeyen veya ikna eden hükümetlere deli olan bir şirket tarafından yapılan bir komplo. Oldukça tuhaf.

“Bir komplo komplosu,” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, teşekkürler , mehmet – 312

2. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-02-2021 09:24:27

3. Balıkesir dan kimler var. Bir komplo komplosu, . selam arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 462

4. Bingöl dan kimler var. Bir komplo komplosu, . Selam sayfanız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 429

5. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun , Emine – 439

6. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 321

7. Elazığ dan kimler var. Bir komplo komplosu, . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 439

8. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , – 194

9. Şırnak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, tebrikler 28-02-2021 17:54:26

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link