Beni dinleyin, düz dünya komplosu. Bu komplo teorisi, dünyanın düz olduğu ve dünya hükümetlerinin 1946’dan beri size yalan söylediği teorisinin etrafında. Ben şahsen bu bokun çılgınlık olduğunu düşünüyorum. Ama buna olan güvensizliğim bir şey, eğitim görmüş bir ülkede en çok eğitim almış bir ülkede büyüyen bu insanlar neden bir gün böyle olmayı seçsinler? “Ah, bildiğim ve bana 3 yaşımdan beri öğretilen ve kanıtlanabilir hiçbir kanıtı olmayan ve her yıl daha çılgın ve daha çılgın bir hale gelen bir şeye inanmaya gitmenin öğretildiği her şeyi bırakma zamanı.” Bunu neden yapsınlar? Hiç bir anlamı yok. Sanırım bu, hükümetlerin küresel hükümetlere güvensizlik ekmek için dünyanın dümdüz olduğunu insanlara ödeyen veya ikna eden hükümetlere deli olan bir şirket tarafından yapılan bir komplo. Oldukça tuhaf.

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, teşekkürler , mehmet – 312

2. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-02-2021 09:24:27

3. Balıkesir dan kimler var. Bir komplo komplosu, . selam arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 462

4. Bingöl dan kimler var. Bir komplo komplosu, . Selam sayfanız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 429

5. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun , Emine – 439

6. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 321

8. Merhaba herkese web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

9. Elazığ dan kimler var. Bir komplo komplosu, . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 439

10. Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

11. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran edici, saolun

12. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , – 194

13. Şırnak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, tebrikler 28-02-2021 17:54:26

14. Tekirdağ merkezden ben emin. Merhaba web siten cidden mükemmel, tebrikler 01-03-2021 19:22:21

15. selam arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, face de paylaştım

16. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun , gaye – 400

17. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki mükemmel, tebrikler , mehmet – 168

18. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. Mrb siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 14

19. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, tebrikler , memo – 124

20. Bu konu : ” Bir komplo komplosu, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 229

21. Balıkesir merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 18-04-2021 04:50:57

22. Bartın merkezden ben gaye. Merhabalar siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım 20-04-2021 10:39:51

23. Yozgat dan kimler var. Bir komplo komplosu, . selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 283

24. Malatya merkezden ben ali. Slm web siten cidden hoşuma gitti, tebrikler 09-05-2021 04:19:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link