Bir komplo mu istiyorsun? İşte çılgın bir tane geliyor!

Trump önümüzdeki iki hafta içinde ölür. Pence Başkan yapılır. Pence seçimden önce ölür. Pelosi Başkanlığa getirildi. Biden seçimi kazandı, soru sorulmadı çünkü Pelosi. Biden göreve başladıktan sonra ölür. Harris Başkan. Harris, Pelosi’yi Başkan Yardımcısı olarak atadı.

Harris / Pelosi 2020 – 2024.

Bakalım bu zaman çizelgesi komplo arkadaşlarıma ne kadar çılgınca gelebilir!

Woo! Wubba lubba dub dub !! Yere pislik!

“Bir komplo mu istiyorsun? İşte çılgın bir tane geliyor!” üzerine 8 yorum

1. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam siten inanki çok iyi, face de paylaştım 04-10-2020 07:38:20

2. Balıkesir merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-10-2020 07:54:19

3. Antalya merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 04-10-2020 07:54:45

4. Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-10-2020 13:58:51

5. Bu konu : ” Bir komplo mu istiyorsun? İşte çılgın bir tane geliyor! ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 101

6. Tekirdağ dan kimler var. Bir komplo mu istiyorsun? İşte çılgın bir tane geliyor! . selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 126

7. Sivas dan kimler var. Bir komplo mu istiyorsun? İşte çılgın bir tane geliyor! . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım , mehmet – 142

Yorum yapın