Bu komplonun bir şekilde Holokost revizyonizmi olduğunu ve muhtemelen herhangi bir gerçek tarafından desteklenmediğini hissediyorum, ancak temelde öncül şudur:

Müttefikler, ne olduklarını bilmeden önce yanlışlıkla bazı toplama kamplarını bombaladılar, savaşı kazanana kadar öğrenemediler ve bunu nazileri suçladılar.

Bu muhtemelen kolayca çürütülebilir, bu yüzden çürütmeme yardım et

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Bir komplo teorisi gördüm, neden mantıklı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 270

2. Bu konu : ” Bir komplo teorisi gördüm, neden mantıklı? ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 87

3. Denizli merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 06-03-2021 09:35:52

4. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

6. Düzce dan kimler var. Bir komplo teorisi gördüm, neden mantıklı? . Selam paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 418

7. Bu konu : ” Bir komplo teorisi gördüm, neden mantıklı? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 133

8. Bu konu : ” Bir komplo teorisi gördüm, neden mantıklı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 76

9. Nevşehir dan kimler var. Bir komplo teorisi gördüm, neden mantıklı? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, sağolun , Emine – 205

10. Osmaniye merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-04-2021 12:31:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link