Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz?

İnsanlarla olup biten şeyler, özellikle de covid hakkında konuşmak gerçekten zor. Bence bundan daha fazlası var ve hükümetler ve sağlık örgütü kelimesinin ahlaksız, cömert bir gündemi var. İnsanlar buna bir komplo olarak otomatik olarak gülecekler ve ben deli olmalıyım ya da her ne olursa olsun. Komplo yerine kullanabileceğim başka terimler var mı? Bu koyunlarla nasıl başa çıkılacağına dair ipuçları?

“Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz?” üzerine 24 yorum

1. Aksaray dan kimler var. Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? . selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 308

2. Bu konu : ” Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten güzel, şukuladım , Emine – 125

3. Kars dan kimler var. Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? . Selam paylaşımınız harbiden güzel, teşekkürler , Emine – 389

4. Niğde dan kimler var. Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? . selam arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 102

5. Tunceli dan kimler var. Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? . Merhaba web siten inanki çok iyi, şukuladım , mehmet – 243

6. Bu konu : ” Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? ” çok güzel. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 319

7. Bu konu : ” Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , gaye – 487

8. Bu konu : ” Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun , emin – 275

9. Bu konu : ” Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler , doruk – 272

10. Gaziantep dan kimler var. Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? . Merhaba bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 403

11. Yalova dan kimler var. Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? . merhaba arkadaşlar web siten inan ki güzel, saolun , ziya – 8

12. Bu konu : ” Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, saolun , banu – 134

13. Kocaeli merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-01-2021 20:03:44

14. Bu konu : ” Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 257

15. Bu konu : ” Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 179

16. Isparta merkezden ben memo. Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, face de paylaştım 17-02-2021 16:42:18

17. Edirne dan kimler var. Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, tebrikler , ahmet – 176

18. Şanlıurfa dan kimler var. Bir komplo teorisyeni aradığınızda ne söyleyeceksiniz? . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 1

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link