Bazı insanlar, covid aşılarının dünya nüfusunu azaltmak için ciddi hastalığa neden olabileceğini ve / veya insanları kısırlaştırabileceğini öne sürdü. Bu doğruysa, neden doktorlar, hemşireler ve çoğunlukla orta sınıf / üst sınıf insanlar covid aşılarını ilk alan kişilerdir? Aşıların çoğunu dünyadaki zengin ülkeler dağıtırken, en fakir ülkeler mevcut aşıların yalnızca küçük bir yüzdesini aldı. Plan dünya nüfusunu azaltmaksa, neden en zengin ülkelerin nüfusunu azaltalım?

Ya gerçek plan, gelecekte gerçek bir ölümcül virüs salgılayarak dünya nüfusunu azaltmak ve bu ölümcül virüsü salmadan önce yalnızca sınırlı sayıda insana (en zengin ülkelerde) bağışıklık sağlamaksa?

gönderen … gnufortran
[comments]

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Bir komplo var. Ya asıl plan yalnızca sınırlı sayıda insanı aşılamak ve onlara gelecekte salınacak gerçek ölümcül bir virüse karşı bağışıklık sağlamaksa. ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun , hatice – 222

2. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Bir komplo var. Ya asıl plan yalnızca sınırlı sayıda insanı aşılamak ve onlara gelecekte salınacak gerçek ölümcül bir virüse karşı bağışıklık sağlamaksa. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 230

3. Artvin merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-03-2021 11:34:19

4. Sakarya dan kimler var. Bir komplo var. Ya asıl plan yalnızca sınırlı sayıda insanı aşılamak ve onlara gelecekte salınacak gerçek ölümcül bir virüse karşı bağışıklık sağlamaksa. . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki güzel, teşekkürler , hatice – 32

5. Tokat merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-03-2021 21:05:37

6. Çanakkale dan kimler var. Bir komplo var. Ya asıl plan yalnızca sınırlı sayıda insanı aşılamak ve onlara gelecekte salınacak gerçek ölümcül bir virüse karşı bağışıklık sağlamaksa. . Selam sayfan gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 479

7. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

8. Kars dan kimler var. Bir komplo var. Ya asıl plan yalnızca sınırlı sayıda insanı aşılamak ve onlara gelecekte salınacak gerçek ölümcül bir virüse karşı bağışıklık sağlamaksa. . Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun , ahmet – 299

9. Bu konu : ” Bir komplo var. Ya asıl plan yalnızca sınırlı sayıda insanı aşılamak ve onlara gelecekte salınacak gerçek ölümcül bir virüse karşı bağışıklık sağlamaksa. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 148

10. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-04-2021 00:19:01

11. Bu konu : ” Bir komplo var. Ya asıl plan yalnızca sınırlı sayıda insanı aşılamak ve onlara gelecekte salınacak gerçek ölümcül bir virüse karşı bağışıklık sağlamaksa. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 280

12. Çanakkale merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, teşekkürler 04-04-2021 15:50:10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link