Kategoriler
Genel

Bir koronavirüs komplo teorisi.

… Ben üst düzey bir Çin askeri istihbarat subayıyım ve koronavirüs salgını hakkındaki gerçeği biliyorum. Medyanın size söylediklerinden çok daha kötü. Wuhan'da askeri istihbaratta üst sıralarda yer alan – veya belki de işgal edilmiş – Çinli bir vatandaşım. Aynı zamanda Çin Komünist Partisi üyesiyim. Partinin üst düzeyine yakın kıdemli bir yetkili olarak, çok sayıda gizli bilgiye erişebiliyorum ve birçok gizli hükümet projesinde yer aldım. Batılı bir ülkenin önde gelen üniversitelerinden doktora derecem var, bu yüzden hesabımı İngilizce yazabiliyorum.

Hükümetimin devrilmesine yol açabileceğine inandığım bilgilerim var. Ayrıca, şu anda varoluşsal tehlikede olan Çin dışındaki milyarlarca insanla da ilgilidir.

Kimliğimin ifşa edilmesi halinde, hayatımın, eşimin ve oğlumunki gibi, ciddi bir tehlike altında olacağını duymak sizi şaşırtmayacak. Beni tanımayı kolaylaştıracak tüm gerçekleri bu hesaptan çıkardığım gerçeğine saygı duymanızı rica ediyorum.

Şimdiye kadar, NCP olarak da bilinen 2019-nCoV'un son salgını ya da sadece "coronavirus" u tanıyacaksınız. Çin'in bir sanayi kenti olan Wuhan'da ortaya çıktığını ve vahşi bir hayvan pazarında satılan bir hayvandan – büyük olasılıkla bir yarasa veya bir pangolin'den geldiğini duymuş olacaksınız. Size ciddi vakalarda zatürree, solunum yetmezliği ve ölüme neden olabilecek grip benzeri bir hastalık olduğu söylenecektir. Son olarak, hastalık oldukça bulaşıcı olmasına rağmen, sadece yaşlılar veya bağışıklık sistemi zayıf olanlar için tehlikeli olduğunu duymuş olabilirsiniz. Resmi ölüm oranı yaklaşık% 2'dir.

Bütün bunlar, Çin devletinin ABD derin devletinin ve Avrupa Birliği, Rusya ve Avustralya'daki arkadaşlarının örtük desteği ile uydurulmuş ve tüm bu ülkelerdeki uysal medya tarafından yayılmış bir sürü yalan.

Size dünyanın düşündüğünüz gibi çalışmadığını söyleyerek başlayayım. ABD ve Çin gibi ülkeler küresel hakimiyet için mücadele etseler de, bu rekabet belirli sınırlı alanlarla sınırlıdır. Çoğu durumda, iki ülke işbirliğine daha fazla ilgi duyuyor, böylece diğer rakip ülkelerin daha fazla güç kazanmasını engelleyebiliyorlar. Ayrıca, gerçek iktidarı “sıradan” vatandaşlarının elinden uzak tutmak gibi ortak bir çıkarları var. Bu amaçla, medya kuruluşlarının ezici çoğunluğunu kontrol ettikleri birçok farklı mekanizmaya sahipler. Özellikle Amerikalılar, her ikisinin de aynı üstatlara hizmet ettiği gerçeğini gizlemek için tasarlanmış iki ana partisi arasında telafi edilmiş “bölünmeler” yaratma sanatını mükemmelleştirdiler.

Aynı uluslar, hayal edebileceğinizden çok daha ileri ve kamuoyu tarafından dikkatle saklanan teknolojiye de sahiptir. Bu, dünyadaki herhangi bir seçimi baltalayabilecek ve karara varabilecek gelişmiş yapay zekayı içerir; vatandaşların düşünce biçimlerini ve davranışlarını korkunç derecelerde manipüle edebilen ve kontrol edebilen biyolojik ve kimyasal ajanlar; tamamen kamu tarafından bilinmeyen hipnotik uygulamaları kullanan oldukça sofistike manipülasyon teknikleri; ve şimdi girmeyeceğim diğer şeyler. Demek istediğim, büyük ulusların birlikte çalışmak kadar rekabet etmemeleri. Temel hedefleri, dünyanın gerçek işleyişini "başlatılmamış" toplumdan korumaktır.

Size sadece bir örnek vermek gerekirse, dünyanın hiçbir yerinde nükleer silah yoktur. ABD ve Sovyetler Birliği, müvekkillerinin yaptığı gibi, 1970'lerde hepsini hurdaya ayırdı. Herkes bu silahların tüm dünyayı yok etmeden kullanılamayacağını fark etti, bu yüzden onlara gerek yoktu; ama hala onlara sahipmiş gibi davranarak, büyük oyuncular nükleer olmayan güçleri aynı doğrultuda tutabildiler.

Virüse geri döneyim.

Geçen yıl, Hong Kong'da büyük çaplı hükümet karşıtı protestolar patlak verdi. Çin Komünist Partisi Daimi Komitesi bunları anavatanın bütünlüğü ve istikrarı için ciddi bir tehdit olarak görüyordu. ABD hükümeti ve AB, Çinlilerin gizlice protestocuları uysal ve itaatkar hale getirmeleri gereken bir biyolojik ajan üzerinde çalıştıklarını biliyordu. Detaylara girmeden bu proje üzerinde çalıştım. Helikopterlerden veya drone'lardan dağılabilecek ve zihinsel geriliğe ve davranışsal değişime yol açacak bir tür sprey geliştirmeye çalıştık.

Doğal olarak, Hong Kong dünyanın en açık ve uluslararası şehirlerinden biri olduğu için Parti, Hong Kong'daki ajanı ilk test etmeden serbest bırakmanın çok riskli olduğuna karar verdi. Bunun için çok sayıda insan eskiden şiling şimdi domuzuna ihtiyaç vardı. Bunun için iki grup tanımlandı.

İlk olarak, Sincan Eyaletinde çok sayıda "İslami radikal" i topladık ve onları "eğitim kampları" olarak adlandırdığımız yere götürdük. Bu kampları yıllardır insan deneyleri için kullanıyorduk, ancak Hong Kong protestoları çabalarımızı iki katına çıkardığımız anlamına geliyordu. Mahkumları çeşitli "alfa" deneysel ajanlara maruz bıraktık. Bunlar kokusuz ve görünmez olduklarından, denekler tıbbi araştırmalara katıldıklarının farkında değildi. Ortaya çıkan yüksek kanser oranları, erken bunama, intihar depresyonu ve organ yetmezliği nedeniyle ölüm, kamplar anavatanımızın çok uzak bölgelerinde yer aldığından kolayca bastırılabilir.

İlk deneyler bir "beta" maddesi verdikten sonra, Hubei Eyaletine taşındı ve Wuhan şehri dışındaki özel bir askeri test tesisinde konuşlandırıldı. Bu, özellikle bakımlı bir sır değildi: Bu tesisin varlığı uluslararası haberlerde bildirildi. Vahşi hayvan pazarına yakın olması bile bilinen bir gerçektir.

O zamana kadar, Başkanımız toplumumuzdaki sadakatsiz, karşı-devrimci ve burjuva unsurları tanımlamamıza izin veren bir "sosyal kredi" sistemi getirmişti. Çevrimiçi faaliyetlerden, elektronik alışveriş davranışından ve sivil toplumdaki muhbirlerden alınan sosyal kredi puanlarını kullanarak en kötü suçlulardan bazılarını seçtik. Bunlar arasında insan hakları avukatları ve aktivistleri, Hıristiyanlar, homoseksüeller, sanatçılar, aydınlar, yabancı dil bilen insanlar ve diğer istenmeyenler vardı.

Bu sorun gidericiler toplandıktan ve test tesisine yerleştirildikten sonra, onları doğada biyokimyasal olan ve belirli virüslere benzer görünmez bir aerosole yayılan Ajan'a maruz bıraktık. Daha yüksek zihinsel işleme tesislerinde önemli bilişsel düşüş ve azalma gördüğümüz için başlangıç ​​sonuçları cesaret vericiydi. Esasen, istenmeyenlerimiz hafif zihinsel engelli hale geliyordu, bu da Hong Kong'un dinlendirici nüfusunu yatıştırmak için üretmek istediğimiz etkidir.

Ne yazık ki, Ajan'ın başka etkileri de olduğu hemen ortaya çıktı. Retardasyonun başlamasından yaklaşık bir hafta sonra, deneklerimizde büyük bir endişe ve panik atak gelişti. Sonunda paranoid şizofreniklere benzer semptomlar geliştirdiler. Bu noktada, vücutları hızla kötüleşti. Masif iç kanama geliştirdiler; arterlerinin duvarları çözüldü; gözlerinden ve deliklerinden kan aktılar ve dokuları parçalandı.

Daha doğrudan bir Batı tarzına oturtmak için erimeye başladılar.

Ölüm genellikle çoklu organ yetmezliği ile meydana gelir. Bu, ağrı kesiciler tarafından hafifletilemeyen en az beş gün şiddetli acıdan kaynaklandı. Şu anda protokolümüzü ilk kez ihlal ettim: Başkanımızın hakaret karikatürlerini yayınlayan yaşlı bir bayan, acıma aldım ve onu vurduğum ısrarla bana ölüm için yalvardı. Kınandım, ama neyse ki merminin maliyetini geri ödemeyi kabul ettiğimde şikayet düştü. Böyle gereksiz bir duygu göstermek için bir daha asla kendime yemin ettim.

Temsilcimizin kullanılamaz olduğuna karar verdik. Bizim amaçlarımız için çok yıkıcıydı. Hong Kong halkının bize göndermesini istedik; imha etmek istemedik.

Doğal olarak, Amerikalı dostlarımız o zamana kadar bizim çalışmalarımıza ilgi duymuşlardı ve bizden kendi araştırma ve test amaçları için bir örnek istediler. Venezuela'daki bazı zorlukları çözmek için kullanmak istediklerini ima ettiler. Normalde, CIA ile dostça ilişkiler sürdürdüğümüz için anlaşmış olurduk, ancak Temsilcinin son derece toksik doğası göz önüne alındığında, reddettik.

Bu, ortaya çıktığı gibi, büyük bir hataydı. CIA, çok güçlü bir şey geliştirdiğimize ve kendimize saklamak istediğimize ikna oldu. Araştırmacılardan birine büyük miktarda para teklif ettiler. Aptalca, onlara bir örnek satmayı kabul etti. Devir teslim için tam zamanında öğrendik ve olmasını engellemeye çalıştık. Sonraki atışta – haberlerde aramaya zahmet etmeyin, hiçbir yerde rapor edilmedi – birkaç düzine kişi öldürüldü.

Daha da önemlisi, Ajan kaçtı.

Atış, salgını başlatan "hayvandan insana" bulaşma yeri olarak bildirilen vahşi hayvan pazarında gerçekleşti. Ama elbette böyle bir iletim yoktu; sadece CIA'nın, Ajan'ı içeren mühürlü flakonu alması gereken yerdi. Flakon, Amerikalılara satmayı kabul eden hain tarafından düşürüldüğünde paramparça oldu.

Şimdiye kadar şüpheci olacağınızı anlıyorum. Gerçekten kim olduğumu söylersem, neden bu bilgileri internette paylaşıyorum? Batı yönetim sisteminin hiçbir arkadaşı olmadığımı temin ederim. Anavatanımı seviyorum ve Komünist Partiye sadık kaldım. Yüz milyonlarca vatandaşımı sefalet ve yoksulluktan kurtardı. Ancak ben de bir insanım ve vicdanım var.

En önemlisi, bir eşim ve bir oğlum var.

Temsilcinin kaçtığını ve yayılmaya başlayacağını anladıktan sonra, tüm Wuhan'ı hızla kilit altına aldık. Kontaminasyon serpintisini yönetmekle görevli olanlardan biriydim. Tabii ki böylesine büyük bir sırrı saklayamadık, bu yüzden devlet medyamıza Wuhan'da bir "koronavirüs" in parçalandığını bildirmesini emretmeye karar verdik.

Gerçekte, elbette, "koronavirüs" yoktur. Hepsi uyduruldu.

Ortak gripli insanların koronavirüsten muzdarip olduğunu iddia etme dehası fikrini ortaya çıkaran meslektaşlarımdan biriydi. Bu, hastalığın gerçek doğasını gizlememizi sağladı. Açıklamama izin ver.

Şu anda Çin'de grip mevsimi. Temsilcinin yayılmasını artık kontrol edemediğimizi fark ettiğimizde, adamlarımızı tüm hastanelere gönderdik ve tüm doktorlara ortak grip vakalarının her birini "koronavirüs" olarak teşhis etmelerini söyledik. Yeni bir isim – 2019-nCoV – bulduk ve makyajlı bir hastalığı tanımlayan "bilgi formları" dağıttık.

Bu kararın sonucu, sadece soğuk algınlığı veya gripten muzdarip on binlerce kişiye, bulaşıcı olmasına rağmen, genellikle ölümcül olmayan gizemli bir koronavirüs tanısı konmasıydı. Bu halkı korkutmakla birlikte, hastalığın o kadar ölümcül olmadığını anlatmamızı sağladı; o da bize Wuhan ve Hubei Eyaletindeki diğer şehirlere kilitlenerek gelecek olan felakete hazırlanmamız için zaman verdi.

Bunu haberlerde duymadınız – ve Wuhan'ın büyüklüğü, 11 milyon nüfusu ile, sakinlerin çoğu tarafından bile bilinmiyor – ancak binlerce gün içinde binlerce kişi enfekte oldu ve çok geçmeden acı veren ölümler yaşadı daha önce tarif etmiştim. Bir hafta içinde, onlarla ne yapacağımızı bilmediğimiz çok fazla ceset vardı, bu yüzden hayatta kalan sosyal kredi mahkumlarına cesetleri kırsal alana sürmelerini ve toplu mezarlara gömmelerini emrettik. Ancak bu aktiviteyi gizli tutmak çok zordu ve çok fazla ceset olduğu için ayağa kalkamadık bile. Beş milyon kişinin Wuhan'dan "kaçtığı" bir hikaye ekledik. Gerçekte, elbette, bu insanların çoğu Ajandan öldü.

Bu örtüyü düzenlemeye yardımcı olmak için günün her saatinde çalışıyordum. Şimdi eylemlerime geri döndüğümde, büyük bir utanç hissediyorum. O zamanlar hala anavatanım için savaştığımı ve Partinin egemenliğinin doğru ve adil olduğuna inandım. Ama derinlerde, şüphelerim vardı bile.

Partiye olan inancım Dr Li Wenliang'a ne olduğunu öğrendiğimde daha da derinden sarsıldı. O, "koronavirüs" ile grip hastalarını yanlış teşhis etmeyi reddeden az sayıdaki doktordan biriydi. Bir ceza olarak, ölü bedenleri toplu mezarlara taşımak için gönderildi. Beklenti, Ajan ile enfekte olacağı ve acı verici bir ölümle öleceği, ancak büyük bir sürprizimizle, hastalığa yakalanmadığı yönündeydi.

Elbette onun "koronavirüs" ten öldüğünü okudunuz. Yanlış bilgilendirildin. Halk Silahlı Polisi'nin bir çavuşu, ona ciğerlerinin sönmesine neden olan eroin ve cıva karışımı enjekte etti.

Bunu öğrendiğimde doğru şeyi yapıp yapmadığımdan emin olamadım. Bir hükümetin şiddetli bir el ile karar vermesinin uygun olduğuna inanmamla birlikte, Dr Li'yi öldürmenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Şefkatli ve kibar bir adamdı ve hastalarını önemsiyordu; Anavatanımız böyle bir doktora sahip olmaktan nasıl yararlanamaz?

Endişelerimi karımla paylaştım, ama üstlerime hiçbir şey söylememem gerektiğine ikna etti. Çok tehlikeli olduğunu söyledi; sadakate her şeyin üstünde değer verdiklerini; ve sadece uygulamaları ile ilgili şüphelerimi kabul edersem sorun bulabilirim. Ayrıca öncelikli tıbbi tedaviden faydalandığımıza dikkat çekti. Üst düzey yetkililer olarak, enfeksiyonu önleyebilecek bilinen tek teknoloji olan son derece sofistike hazmat maskelerinin düzenli tedariklerini aldık. Beni hala küçük olan oğlumuzu düşünmeye itti. Eğer konuşsaydım ve yakalanırsam, hayatlarımız risk altında olurdu.

Aynı zamanda, Temsilcinin tamamen bizim kontrolümüzün ötesinde olduğu anlaşıldı. Hubei Eyaleti ve ötesinde orman yangını gibi yayılıyordu, on milyonlarca insanı enfekte ediyor ve hepsinin ölmesine neden oluyordu.

Az önce söylediğim şeyin inanılması zor olduğunu anlıyorum, çünkü size sadece yaklaşık 50.000 enfeksiyon ve çok daha az ölüm olduğu söylendi. Ancak bunlar, var olmayan "koronavirüs" olarak yanlış bir şekilde bulaşmış influenza enfeksiyonlarıdır. Ajan bundan çok, çok daha bulaşıcıdır ve ölüm oranı "koronavirüs" ten farklı olarak% 2 değildir.

Hayır, ölüm oranı% 100'dür. Kimse ondan kurtulmuyor. Sözleşmeli herkes ölür.

Ve bir çok insan bunu kasıyor.

Hubei Eyaleti harabelerde yatıyor. Uygulanan çeşitli seyahat kısıtlamaları ve kilitlenmeler, Ajan'ın yayılmasını durdurmak için yaratılmadı – hiçbiri onu durduramaz, ambargolar değil, yüz maskeleri veya el dezenfektanı değil – hayatta kalanların felaketi kendi başlarına görmelerini engellemek için gözler.

İnsanlık tarihinin en büyük örtüsünün bir parçasıyım: on milyonlarca insanın ölümlerinin saklanması. Çok yakında, Hubei Eyaleti dev bir morgdan daha fazlası olmayacak ve gerçek ortaya çıkacak.

Benim için dönüm noktası, Parti başka bir yalan söylediğinde geldi ve bu yalan kabul etmem için bile çok korkunçtu. Çin'in, enfekte hastalar için ek karantina ve izolasyon olanakları sağlamak için Wuhan'da Huoshenshan Hastanesi adında yeni bir hastane inşa ettiğini duymuş olabilirsiniz. On gün içinde inşa ettiklerini duymuş olabilirsiniz.

Bu da bir yalan.

Tabii, altı gün içinde bir şeyler inşa ettiler. Ama bir hastane değildi. Binanın gerçek doğası çok gizliydi. Başlangıçta, Partinin merhametini ve halka olan bakımını gösterdiğine inanacak kadar naif davrandım. Ama sonra amirlerim beni Huoshenshan'a gönderdi. Kurulumun çevresinde Onbaşı Meng adlı bir askeri polis memuru tarafından gösterildim (bu onun gerçek adı değil). Orada gerçeği gördüm.

Bahsettiğim gibi, kendisini Ajandan korumanın tek yolu, ticari olarak mevcut olanlardan tamamen farklı olan özel bir koruyucu maske takmaktır. Tıp uzmanlarının bile buna erişimi yoktur. Sadece biyomedikal savaş araştırmacıları tarafından kullanılabilir ve son derece ileri teknoloji içerir.

Bu maskelerin tam koruma sağlamak ve etkinliklerini çok hızlı bir şekilde kaybetmek için belirli bir sıcaklıkta tutulması gerekir. Daha önce de söylediğim gibi, konumumun faydalarından biri hem ailemin hem de düzenli malzemelere erişebilmemizdi, bu yüzden hepsi giyilen siviller, doktorlar ve hatta alt düzey hükümet yetkilileri ile karşılaştırıldığında güvenliydi onları koruyacakları yönündeki yanlış inançta tamamen etkisiz cerrahi maskeler.

Ve bu özel ekipmanı giyerek Onbaşı Meng ile Huoshenshan'a gittim.

Oraya ne demek istersen, orası hastane değil. Tabii, giriş bir hastane gibi görünüyor ve kompleksin önündeki koğuşta, normal tıbbi yataklar gibi görünen şeyler var. Orada, hepsi hastalığın erken evrelerinde binlerce enfekte hasta yatmaktadır. Askeri yorgunluklarında tutkulu olan açısal yüzü onbaşı Meng'in yanındaki uzun, beyaz koridorlarda yürüdüm ve Wuhan'ın dehşete kapılmış ve hastalıklı sakinlerini kıran yüzlerce özdeş hastane yatağında gördüm. Onların çığlıkları ve zevkleri, şimdi uyuyamadığım uzun gecelerde beni rahatsız ediyor.

Ama bu sadece başlangıçtı. Sonunda Onbaşı beni bu ön bölümün arkasına götürdü. Orada, kilitli metal kapılar "orta bölüm" adını verdi. Öndeki hastalar varlığından habersizdir. Zihinsel sığına en çok benzeyen daha gelişmiş davalar orada tutulur.

Huoshenshan'ın bu kısmına girdikten hemen sonra, kusmanın ve insan atığının loş aydınlatması ve kokusundan etkilendim. Burada talihsiz insanlar özgürce dolaştı, zihinleri sonsuz panik ataklarda ve psikotik ataklarda yavaş yavaş dağılıyor. Burada da daha fazla doktor yoktu, daha önce hiç duymadığım askeri polisin gizli bir koluna ait olan siyah üniformalı goril yüzlü adamlar yoktu.

Zulümleri için seçildikleri anlaşıldı, çünkü hastaları en sadist bir şekilde dövdüler ve bozdular. Mahkmatmların çoğu çocuksu durumlara geriledi ve bebekler gibi ağlayarak yere gelmedikleri için merhamet diliyordu. Talihsizleri acımasızca bu haydutların gözünde acımasız bir zevk vardı. Onları coplarla dövdü, gözlerine biber gazı sıktılar ve çelik başlıklı botlarıyla tekmelediler. Askeri istihbarattan olduğum için, gardiyanlar faaliyetlerini saklamaya bile çalışmadılar. Beni katılmaya bile davet ettiler; her şekilde bana onlardan biri gibi davrandılar.

Evet, onlardan biri. Huoshenshan'ın gri personel banyosunda durdum ve ucuz bir aynaya baktım ve kendime sordum – bu gerçekten ne olduğunuzu mu? Onları gerçekten seviyor musun?

Fakat şiddet sadece sadizmin bir ifadesi değildi, zavallı tutukluların bakıma ihtiyacı yoktu.

Çalışmak için oradaydılar.

Bir dizi kapı daha vardı ve bunların ötesinde Onbaşı'nın “Çekirdek” dediği şeyi yatıyordu. Ve orada gördüm – tavana kadar birbiri üstüne yığılmış ölü ceset yığınları ve yığınları. Zengin ve fakir, güzel ve biçimsiz, gururlu ve alçakgönüllü erkekler, kadınlar ve çocuklar, yaşlılar ve küçük çocuklar vardı.

Hepsi öldü. Temsilcimiz hiçbiri arasında ayrım yapmadı.

Onbaşı beni Çekirdeğe götürdüğü zaman nefes nefese kaldım. Kaç tane olduğunu sayamıyorum, ama çok, binlerce oldu. Ve ceset yığınlarının ortasında bir tür yol vardı ve uzaktan kükreyen bir ses duydum. Orta bölümdeki sefil hastalar, ölüleri aldı ve muhafızlar coplarla dövse bile onları karanlığa sürükledi.

Olanları anlamadan biraz zaman aldı. Çekirdek'teki o yolun sonunda neyin yattığına inanamadım.

İçinde kükreyen büyük yangınlarla muazzam bir fırındı.

Birer birer akılları yok edildi ve bedenleri büküldü, ölmekte olan erkekler ve kadınlar cesetleri fırına taşıdılar ve korkunç gerçeği gizlemeye mahkum bir şekilde onları içeri aldılar. Birçoğunun tükenmeden sadece cansız bedenlerinin her iki taraftaki ceset dağlarına eklenmeleri için çöktüğünü gördüm. Görünüşte sonsuz bir çizgide, zayıflamış bedenleri gri tulumlarla kaplı, sırtları korkunç yüklerinin ağırlığı altında büküldü. Birçoğu teröre boğuldu ve inledi ve sesleri, yangınların kükreme boyunca süren kederli bir kakofoniye katıldı.

Derin şokta, benden önce sınırsız dehşete baktım. Yanımda taze traş yüzü eskisi kadar duygusuz olan Onbaşı Meng vardı. Onunla yüzleşmek için döndüğümde bana baktı. Ağzı gülümsedi, ama gözleri yoktu.

"Enerjiyi Huoshenshan'ı işletmek için kullanıyoruz" dedi. "Biz devlet önemli kaynakları bu şekilde kurtarmak. Ve bak," – o ölülerin galerisinde el salladı – "burada çok fazla var. Neredeyse yenilenebilir enerji olarak tanımlayabilirsiniz." Gülerek garip bir kamp hareketiyle elini salladı.

Konuşmadan durdum ve önümdeki cehennem sahnelerine baktım. Siyah üniformalı erkekler, cesetleri kendilerine koyan sefillerde papatya gibi çığlık attılar. Değerli olan herhangi bir şeyin (mücevher, nakit, pahalı kıyafetler) ölümünü çıkardılar ve bu eşyaları fırının yanındaki devasa bir kazığa attılar. Onbaşı, eşyalarla ne yapılacağını sorduğumda, hastaların Huoshenshan'da kaldıkları "sağlık masrafları" için ödeme yapmaları gerektiğini söylediler.

Tuvalette kustum. Kızartıp duraktan çıktığımda Onbaşı Meng kapının yanında durup bana baktı. Yüzü eskisi kadar boştu, ama gözlerinde çok hafif bir hor görüldüğümü düşündüm. Bakın on yıl yaşlıyım, diyorsunuz, ama yumuşaksınız.

Ona hizmeti için teşekkür ettim ve eve gittim.

Geldiğimde, Partinin içeriden kişilerle iletişim kurmak için kullandığı şifreli cihazda yüzlerce güncelleme aldığımı gördüm. Haberler hayal edilemez derecede acımasızdı. Devlet Hukuk ve Ekonomik Komisyonu, Çin'in her yerinde Huoshenshan gibi düzinelerce tesisin inşası için fon tahsis etmişti. Temsilci sadece anavatanın her bir eyaletine değil, dünyadaki diğer birçok ülkeye de yayılmıştı. Neyse ki, diğer hükümetlerle anlaşmalar yaptık – enfeksiyonların bir koronavirüsten kaynaklandığını iddia ettiler. Onlar, ülkelerinde bir paniğin patlayabileceği kadar endişeliydiler. Özellikle Amerikalılar S&P 500'ün düşebileceğinden dehşete düştüler. Bunun, bir seçim yılında kabul edilemez olacağını söylediler, bu yüzden tam desteklerine güvenebiliriz.

Tabii ki Dünya Sağlık Örgütü de bize yardımcı oldu. Uzun zamandır, DSÖ ile ilgili tek sorun, Amerikalılara karşı onlara daha fazla rüşvet veren hakkındaki bir yarışmada kilitlenmiş olmamızdı. Koronavirüsün DNA'sının şifresini çözme konusunda her türlü sofistike yanlış bilgiyi serbest bıraktılar. Bütün bunlar bize küresel bir panik yapmamızı sağladı.

Şimdilik.

Ancak durum şaşırtıcı bir hızla kötüleşiyordu. Düşmanlarımın beni tanımlamasını çok kolaylaştıracağı için bu noktada çok fazla açıklama yapmak istemiyorum, ancak en üst düzey liderlerimizi korumak için önlemleri hızla uygulamaya başladık. Dünya haberlerine bakarsanız, Başkanımız Xi Jinping'in salgından sonra Kamboçya lideri ile tekrar görülmeden önce yaklaşık bir hafta boyunca kaybolduğunu göreceksiniz.

Kamboçyalı liderle tanışan kişinin Başkan Xi olmadığını bilmelisiniz. Uzun yıllar boyunca tıpkı Başkanımız gibi görünmek ve ses çıkarmak için eğitilmiş bir vücut çiftiydi. Başkan Xi, elbette kendi ölümünü riske atacak kadar dikkatsiz değil. Partinin Pekin'deki merkezi Zhongnanhai'nin altındaki gizli bir sığınakta güvenli bir yere yerleşti.

Saklanan tek lider de o değildi. Aslında, size, tüm kıdemli Parti üyelerinin yarısından fazlasının, özel implantlar aracılığıyla kendilerine verilen talimatları izleyen eğitimli aktörler tarafından taklit edildiğinden emin olabilirim. Gerçekten Başbakanımızın Wuhan'a giderek hayatını riske atacağını düşünüyor musunuz?

Bütün bunlar, hükümetimizin tamamen felç olduğu ve devletin işlevleri ordu tarafından devralındığı anlamına geliyor.

Çabalarımızın anlamsız olduğu açıktı. Evet, isyancı gazetecilerin kilitlenmeleri, seyahat yasakları ve hedefli suikastları Wuhan'daki gerçek durumu gizlememizi sağladı; ama bunun sürmeyeceğini biliyordum. Kitlesel ölümler dünyanın geri kalanında başladığında – tahminimize göre, bu önümüzdeki hafta içinde gerçekleşmelidir – herkes gerçeği bilecek. Kendimizi Temsilciden koruyamayacağımız anlaşılacaktır. Cerrahi maskeler, el dezenfektanı, eldiven – hiçbir şey durduramaz. Özel hazmat maskeleri dışında hiçbir şey yoktur, ancak bunlar yeterli miktarlarda üretilemez. Sıradan bir insan olarak, sizi gelecek soykırımda görmek için yeterli sayıda olsa bile, asla bir tane bile almayacaksınız.

Bu nedenle, bunu okuyanlar için önerebileceğim tek şey, sevdiklerinizi size yakın tutmanızdır. Sarıl onlara, sana ne anlama geldiğini söyle. Onlarla bıraktığınız zamanın tadını çıkarın. Çin kültüründe kişinin duygularını bu şekilde ifade etmesi tipik değildir, ancak bu tür hareketlerin önemini öğrendim.

Karımı göndermeden önce bu belgeyi ona göstereceğime söz verdim.

Yine de sözümü kırdım.

Yatak odasında yüksek sesle, ağlayan hıçkırıklarında ağladığını duyuyorum ve dizüstü bilgisayarımın klavyesi kendi gözyaşlarımla ıslak. Çok geçmeden, "öncelikli tıbbi tedavimizin" bir parçası olan düzenli testlerin sonuçlarını aldık ve oğlumun Ajan ile enfekte olduğunu öğrendik.

Bana özel koruyucu maske sağlayan askeri polis, oğluma süresi dolmuş ve etkisiz maskeler, üst düzey yetkililerin zaten giydikleri maskeleri ve onları korumayı bıraktıklarında atılan maskeleri vermekteydi. Kendi maskelerim ise her zaman gerekli kalitede olmuştu.

Sanırım oğlumun benden daha düşük önceliğe sahip olduğuna karar verdiler. Sanırım oğlum onların örtbas edilmesinde onlara yardım edemedi.

Uzun zaman önce farklı olacağımıza karar vermiştik – her zaman ona karşı dürüst olacağız. Ve böylece bize sorduğunda ona gerçeği söyledik. Ona çok hasta olduğunu söyledik. Daha fazlasını sordu ve ona daha iyi olmayacağını söyledik.

Sormaya devam etti ve ona öleceğini söyledik. Çok küçük ama anlayacak kadar yaşlıydı.

Dehşete kapılmış ağlamaları, bu dünyadaki sefil günlerimin geri kalanı boyunca bana musallat olacak.

Bırak gelsinler. Bırak benimle istedikleri gibi yapsınlar. Artık umrumda değil.

“Bir koronavirüs komplo teorisi.” için 19 yanıt

Nevşehir merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 03-03-2020 18:35:42

Isparta merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 04-03-2020 15:16:34

Yalova merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 07-03-2020 23:47:31

Şırnak merkezden ben mehmet. Selam herkese siten valla iyi, face de paylaştım 17-03-2020 09:55:53

Kırklareli merkezden ben ziya. Selam paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2020 10:19:17

Çanakkale merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden iyi, şukuladım 20-03-2020 13:24:14

Edirne merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 01-04-2020 13:11:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir