Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin.

Sikke diyorsun?

Capitol film prodüksiyonundan sonra geçen gibi mi?

Sapı dolu bir ot torbası gibi ileri geri dolaşan ve bir cebe doldurulmuş olan mı?

Gerçekliği manipüle etmeye çalışan tüm pazarlama hesapları

Hepimizi beyaz üstünlükçü olarak resmetmek istiyorlar ve bu sefil bir şekilde başarısız olacak

“Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin.” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 225

2. Gümüşhane dan kimler var. Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin. . Merhaba herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 124

3. Trabzon merkezden ben Aylin. Selamlar siten vallaha güzel, linkedinde paylaştım 13-01-2021 16:41:26

4. Bu konu : ” Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin. ” çok güzel. Slm web siteniz inanki çok iyi, saolun , Aylin – 335

5. Bu konu : ” Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler , mehmet – 206

6. Bu konu : ” Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin. ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 214

7. Bu konu : ” Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok iyi, tebrikler , mehmet – 372

8. Bu konu : ” Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 391

9. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-01-2021 16:38:02

10. Muş merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 17:31:50

11. Bu konu : ” Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 366

12. Bu konu : ” Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin. ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 52

13. Bu konu : ” Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin. ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 146

14. Bu konu : ” Bir Kullanıcı tek başına / r / AOC’de milyonlarca karma oyu ve madeni para topladı, diğer bir ay boyunca başka poster yok. Kullanıcı adını büyüten boktan boyama işini affedin. ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 80

15. Elazığ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 27-02-2021 02:50:15

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link