İstediğin kadar eksi oy verebilirsin ama Dünya küresi için herhangi bir bilimsel kanıt bulamayacaksın. Hepsi inanç ve sahte görüntülere dayanıyor.

Tüm ampirik kanıtlar, antarktika buz duvarı ile çevrili sabit düz bir düzlemde olduğumuzu gösteriyor. Duvarın ötesinde ne olduğunu bilmiyorum. Daha fazla toprak olabilir, gök kubbenin / gök kubbenin sütunları veya diğer medeniyetler olabilir veya belki de hiçbir şey yoktur. Tüm büyük güçler tarafından imzalanan 1959 Antarktika Antlaşması nedeniyle, önceden izin alınmadan hiçbir kurum veya kişinin orada bulunmasına ve yalnızca küçük bir alana erişimi olan rehberli turlara izin verilmemektedir.

Okyanuslar ve göller gibi büyük su kütleleri bir topun etrafında kıvrılamaz. Sadece bir kapta olabilirler. Dünya dev bir göl gibidir ve buz duvarı bir kap gibi davranır. Uzay diye bir şey yok. Gök kubbenin ötesine kimse geçemez. Nevada’dan fırlatılan iki özel roket, yaklaşık 110 mil sonra kubbeye çarptı.

Güneş ve ay göründükleri gibi aynı boyuttadır ancak Dünya’nın düz düzlemine kıyasla çok daha küçüktürler. Başka gezegen yok. Bunlar dolaşan yıldızlar. Eskiler bu konuda haklıydı.

Dünyanın insanlığı aldatmak için tasarlandığı gerçeğini saklıyorlar. İnsanlar kendilerini tesadüflerin eseri zannederler ve bir yaratıcı yoktur.

32 Comments

1. Amasya merkezden ben . Merhabalar sayfa vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 22-07-2021 04:38:50

2. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Bir küre Dünya için SIFIR bilimsel kanıt var. . Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 111

3. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” Bir küre Dünya için SIFIR bilimsel kanıt var. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 184

5. Isparta merkezden ben Hasan. Selam sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sağolun 22-07-2021 05:07:59

6. Şırnak merkezden ben . Merhaba bu web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 05:08:01

7. Mrb web siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

8. Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

9. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam web siten vallaha hoşuma gitti, saolun 22-07-2021 10:24:34

10. Mardin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 12:14:03

11. Mardin merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler 25-07-2021 12:36:08

12. Muğla merkezden ben doruk. Selam web sitesi harbiden güzel, teşekkürler 25-07-2021 22:48:09

13. Bu konu : ” Bir küre Dünya için SIFIR bilimsel kanıt var. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 125

14. Bu konu : ” Bir küre Dünya için SIFIR bilimsel kanıt var. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, tebrikler , banu – 266

15. Osmaniye merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-07-2021 03:40:59

16. Konya merkezden ben doruk. Slm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2021 04:58:49

17. Bu konu : ” Bir küre Dünya için SIFIR bilimsel kanıt var. ” çok güzel. Slm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 498

18. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Bir küre Dünya için SIFIR bilimsel kanıt var. . merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 39

19. Denizli merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, saolun 09-08-2021 05:35:21

20. selamun aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

21. Selamlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

22. Bu konu : ” Bir küre Dünya için SIFIR bilimsel kanıt var. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 44

23. Ankara merkezden ben . Merhaba siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-08-2021 21:40:52

24. Samsun dan kimler var. Bir küre Dünya için SIFIR bilimsel kanıt var. . Merhaba sayfa yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 7

25. Trabzon merkezden ben banu. Mrb web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 31-08-2021 18:59:15

26. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 01-09-2021 16:13:29

27. Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-09-2021 16:53:39

28. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 13-09-2021 00:49:41

29. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Bir küre Dünya için SIFIR bilimsel kanıt var. . Selamlar siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 397

30. Bu konu : ” Bir küre Dünya için SIFIR bilimsel kanıt var. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki mükemmel, face de paylaştım , hatice – 177

31. Hatay merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler 26-09-2021 14:17:15

32. Aksaray dan kimler var. Bir küre Dünya için SIFIR bilimsel kanıt var. . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , – 189

Write A Comment