Amazon’un ortalama günlük satışları her gün yaklaşık 385 milyon dolara ulaşıyor. Süper zenginler vergi ödemek istemezler, yine de çılgınca bir güce sahiptirler. Sadece bir gün için, yeterince büyük bir insan grubu, biz, en alttaki besleyiciler, biz, kolektif olarak, gücün gerçekte nerede yattığını onlara gösterebilecek tek bir kuruş bile harcamamaya karar verdik.

Milyarderlerin işçi sınıfına ihtiyacı var, işçi sınıfının milyarderlere ihtiyacı yok.

Bir gün Amazon’da, süpermarkette, giyim mağazasında, spor mağazasında, ayakkabı dükkanında, şişe dükkanında, restoranda, tütüncüde, manikürcüde, hiçbir yerde, tek kuruş bile alışveriş yapmamak. Daha küçük bağımsızlar, bir günlük ticareti kaçırmakla sarsılacaklardı, ancak bu hızla düzelen küçük bir düşüş.

Harcama dürtüsüne direnin, harcayacağınız şeyi biriktirin ve daha iyi bir şeye yatırın. Paranın üzerimizde sahip olduğu gücün elinden bir günlük özgürlük.

Daha büyük şirketler büyük bir darbe alacaktı ve bu büyük ihtimalle onları korkutacaktı. Tüketicilere ihtiyaçları olduğunu fark etmelerini sağlayacak güce sahibiz. Kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey yapmadan karşı koyabiliriz. Dolaplarınızda ve buzdolaplarınızda ne varsa yiyin, ailenizle biraz zaman geçirin ve gücü geri alın. Canlı olmadığı veya ölmediği sürece, yarına kadar satın almayı ne erteleyemezsin?

Bunun gerçekten bir etki yaratması için, bu günün birçok insanın aynı anda yaptığı kolektif bir gün olması gerekir. Bunu bireysel olarak yapmak fark edilemeyecek bir fark yaratır, ancak birlikte maymunlar güçlüdür.

Bunun uygulanabilirliği hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Sence işe yarayabilir mi?

TL; DR Her şeyi becererek devasa güç bölünmesiyle mücadele edin

gönderen … Whiskymacandcheese
[comments]

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Bir kuruş değil, bir kuruş değil ” çok güzel. Slm web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 96

2. Burdur merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:38:17

3. Merhabalar siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Bir kuruş değil, bir kuruş değil ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 10

5. Bu konu : ” Bir kuruş değil, bir kuruş değil ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 23

6. Hatay merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun 27-05-2021 02:15:41

7. Bu konu : ” Bir kuruş değil, bir kuruş değil ” çok güzel. Merhaba siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 95

8. Aydın merkezden ben . Slm web sitesi inan ki çok güzel, saolun 23-06-2021 00:10:10

9. Çorum dan kimler var. Bir kuruş değil, bir kuruş değil . Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 48

10. Hakkari merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım 25-06-2021 09:28:13

11. Malatya merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın yeminle çok iyi, sağolun 15-07-2021 11:24:55

12. Amasya merkezden ben doruk. Merhaba web siten gerçekten iyi, teraziye tıkladım 17-07-2021 10:19:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link