Marksizm, komünizm ve sosyalizm gibi şeyleri zorlayan hemen hemen tüm insanlar ve fazla parası olmayan sosyalizm insanları .. bu iyi olurdu, ancak hemen hemen her zaman sonunda para kazanmaya başladıklarında tüm bu sosyalist saçmalıkları çok çabuk bıraktıklarını görürsünüz .

Bernie, milyoner olana kadar .. milyonerleri ve milyarderleri vergilendirmek istedi. Sonra milyarderi vergilendirmek istedi

AOC, uçak ve araba gibi şeylere ve uçak ve arabaları karşılayamayacak kadar fakirken gereksiz harcamalara ve gereksiz harcamalara karşı durdu … o güzel ve rahat Kongre işini aldığında yaptığı ilk şey, en pahalı şehirde lüks bir daire satın almak oldu. her hafta sonu New York’a gidip gelirken … ve tüm o uçaksavar saçmalıkları pencereden dışarı çıktı. Çünkü nihayet buna gücü yetebilirdi ..

Zaten yapmaya gücünüz yetmediğinde bunları alt etmek kolaydır ..

Ve George Orwell, bu sosyalistlerin fakirlere karşı bir tür şefkat nedeniyle sosyalist olmadıklarını söyledi mi?

Gönderen … DionneSeverns
[comments]

8 Comments

1. Bu konu : ” “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 215

2. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran edici, face de paylaştım

3. Bu konu : ” “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 42

4. Erzincan dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 452

5. Manisa dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . Selam web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 1

6. Tokat merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-04-2021 02:06:45

7. Denizli dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . Merhaba web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım , memo – 293

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link