Marksizm, komünizm ve sosyalizm gibi şeyleri zorlayan hemen hemen tüm insanlar ve fazla parası olmayan sosyalizm insanları .. bu iyi olurdu, ancak hemen hemen her zaman sonunda para kazanmaya başladıklarında tüm bu sosyalist saçmalıkları çok çabuk bıraktıklarını görürsünüz .

Bernie, milyoner olana kadar .. milyonerleri ve milyarderleri vergilendirmek istedi. Sonra milyarderi vergilendirmek istedi

AOC, uçak ve araba gibi şeylere ve uçak ve arabaları karşılayamayacak kadar fakirken gereksiz harcamalara ve gereksiz harcamalara karşı durdu … o güzel ve rahat Kongre işini aldığında yaptığı ilk şey, en pahalı şehirde lüks bir daire satın almak oldu. her hafta sonu New York’a gidip gelirken … ve tüm o uçaksavar saçmalıkları pencereden dışarı çıktı. Çünkü nihayet buna gücü yetebilirdi ..

Zaten yapmaya gücünüz yetmediğinde bunları alt etmek kolaydır ..

Ve George Orwell, bu sosyalistlerin fakirlere karşı bir tür şefkat nedeniyle sosyalist olmadıklarını söyledi mi?

Gönderen … DionneSeverns
[comments]

28 Comments

1. Bu konu : ” “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 215

2. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran edici, face de paylaştım

3. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, tebrikler

4. Bu konu : ” “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 42

5. Erzincan dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 452

6. Manisa dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . Selam web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 1

7. Tokat merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-04-2021 02:06:45

8. Denizli dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . Merhaba web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım , memo – 293

9. Karabük dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 424

10. Kırşehir dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . Selamlar sayfa valla iyi, face de paylaştım , ziya – 225

11. Hakkari dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 131

12. Mardin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 13-05-2021 18:03:20

13. Hakkari dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 242

14. Bu konu : ” “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” ” çok güzel. Selam sayfa inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 450

15. Bartın dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . Merhaba herkese paylaşımın valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 198

16. Kilis dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . Mrb paylaşım vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 499

17. Bursa merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2021 03:18:20

18. Bu konu : ” “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 413

19. Bu konu : ” “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 299

20. Karaman dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , Aylin – 228

21. Merhaba herkese siten cidden güzel, facebookta paylaştım

22. İzmir merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 03-07-2021 01:40:23

23. Bu konu : ” “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 117

24. Bu konu : ” “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden çok iyi, şukuladım , mehmet – 434

25. Eskişehir dan kimler var. “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” . Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 280

26. Bu konu : ” “bir Marksist, Kapital’i elde etmeyi başaramayan bir kapitalisttir” ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 133

27. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

28. Uşak merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 01-08-2021 06:11:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link