Beni tanımıyorsun ama öğreneceksin, önümüzdeki bir veya iki ay içinde oldukça şok edici bir şey olacak – aktif olarak nefreti beslememeni ve onlara uygulamak istediklerini zorlamaları için bir neden vermeni istiyorum. Başkalarını sadece uyudukları için düşmanınız olarak görmeyin, onları uyandırmak sizin göreviniz değildir. Doğru zaman geldiğinde savaşacağız ve hakkımız olanı geri alacağız yoksa halklara söylemeliyim.

Irk, din veya inanç ne olursa olsun hepimiz biriz.

Kardeşini kollarında çok seviyorum.

Gönderen … Ömür Boyu Hikayesi22
[comments]

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Bir mesaj. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran edici, teşekkürler , mehmet – 258

2. Bursa dan kimler var. Bir mesaj. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 345

3. Siirt dan kimler var. Bir mesaj. . merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 480

4. Bu konu : ” Bir mesaj. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 214

5. Kocaeli merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-02-2021 06:32:39

6. Sinop dan kimler var. Bir mesaj. . Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 7

7. Balıkesir dan kimler var. Bir mesaj. . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 442

8. Sinop dan kimler var. Bir mesaj. . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 184

9. selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

10. Düzce dan kimler var. Bir mesaj. . Selam herkese paylaşım cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 101

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link