Hey, antivaxx insanlarına yönelik saldırgan bir hareketin, küresel bir pandeminin patlak vermesinden sadece birkaç yıl önce kelimenin tam anlamıyla ortaya çıktığı zamanı hatırlıyor musunuz? Tuhaf değil mi?

Şimdi daha garip olan şey, aynı şeyin şimdi tekrarlanması ve kimsenin fark etmemiş olması.

Eminim şimdiye kadar trans hakları hareketini duymuşsunuzdur. Evet,% 100 oranında aynı fikirde değilseniz, otomatik olarak Hitler’in bir klonu olarak etiketleneceğiniz yer.

Bu hareketler her ikisi de

• Görünüşe göre birdenbire büyüdü

• Taraftar olmayanları aşırı saldırganlıkla tedavi edin

• küresel olarak tanınmış gibi görünüyor

Şu anda tüm işi trans insanları kucaklıyor ve Ortadoğu’da daha fazla savaş yürütüyor gibi görünen A’nın ABD’sinden sorumlu bir başkan varken, bir sonraki adım olarak ne planlıyorlar?

Author

29 Comments

1. Kayseri dan kimler var. Bir model fark ettim . Merhaba web siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 246

2. Selamın aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

3. Bu konu : ” Bir model fark ettim ” çok güzel. Selam web sitesi valla hayran edici, sağolun , Aylin – 170

4. Slm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Bu konu : ” Bir model fark ettim ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 136

6. Bu konu : ” Bir model fark ettim ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 116

7. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 20-03-2021 12:33:06

8. Bu konu : ” Bir model fark ettim ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 282

9. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. Selamlar sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Bir model fark ettim ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 260

13. Aydın merkezden ben hatice. Merhabalar web siten harbiden çok güzel, tebrikler 08-04-2021 12:36:56

14. Bu konu : ” Bir model fark ettim ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 227

15. Elazığ dan kimler var. Bir model fark ettim . Merhabalar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 250

16. Yozgat dan kimler var. Bir model fark ettim . Selamlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 51

17. Bu konu : ” Bir model fark ettim ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , – 320

18. Bu konu : ” Bir model fark ettim ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ali – 276

19. Kırşehir merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa cidden çok iyi, şukuladım 24-04-2021 09:15:07

20. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

21. Aksaray dan kimler var. Bir model fark ettim . selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok güzel, şukuladım , ziya – 195

22. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, linkedinde paylaştım

23. Bu konu : ” Bir model fark ettim ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki iyi, tebrikler , banu – 484

24. Bu konu : ” Bir model fark ettim ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki dikkat çekici, saolun , ali – 129

25. Erzurum merkezden ben Emine. Selamlar sayfan cidden güzel, teraziye tıkladım 09-07-2021 18:22:15

26. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 14-07-2021 16:37:48

27. Malatya merkezden ben . Selam paylaşımın valla hayran edici, şukuladım 15-07-2021 12:18:39

28. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki iyi, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link