Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi?

Mart sonuna kadar korkmuştum. Gönüllü olarak maske ve eldiven taktım. Çılgın bir germofobik olmak da yardımcı olmadı.

Trudeau’nun karısı onu aldığında, kendime nasıl olduğunu sorup duruyordum. O zamanlar Çin dışında çok az kişi bunu almıştı. Pek bir şey ifade etmiyordu, ama göz ardı edemeyeceğim içten bir his vardı. PCR testinde bulabildiğim her şeyi okudum. Sonunda testlerin güvenilmez AF olduğuna ikna oldum. Şüphelerim arttıkça, Tom Hanks anladı. “Neredeyse bir PR kampanyası gibi” diye düşündüğümü hatırlıyorum “İngiliz bir arkadaşıma mesaj attım” sıradaki kraliyet ailesinden biri “Andrew değil” dedi. Sadece şaka yapıyorduk. Sonra Prens Charles aldı.

Fikrimi tamamen değiştiren şey, Wolfgang Wodarg’ın virüsü ele geçirmesiydi. İyi doktorun söylediklerini dinlemeye başladıktan sonra gözlerimden bir perde kalktı. Düzgün kazmaya devam ettim. Nisan ortasına gelindiğinde, sosyopatı öldüren, inkar eden, büyükanne olma sürecim tamamlandı. Yine de bir germofobik.

“Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi?” üzerine 24 yorum

1. Çankırı merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım 17-09-2020 00:57:12

2. Balıkesir merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 10:55:09

3. Adana merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 10:55:29

4. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 11:01:12

5. Kars merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 25-09-2020 01:13:02

6. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 09:21:46

7. Sivas merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:31:35

8. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, saolun , ahmet – 48

9. Çorum merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-10-2020 05:24:12

Yorum yapın