Mart sonuna kadar korkmuştum. Gönüllü olarak maske ve eldiven taktım. Çılgın bir germofobik olmak da yardımcı olmadı.

Trudeau’nun karısı onu aldığında, kendime nasıl olduğunu sorup duruyordum. O zamanlar Çin dışında çok az kişi bunu almıştı. Pek bir şey ifade etmiyordu, ama göz ardı edemeyeceğim içten bir his vardı. PCR testinde bulabildiğim her şeyi okudum. Sonunda testlerin güvenilmez AF olduğuna ikna oldum. Şüphelerim arttıkça, Tom Hanks anladı. “Neredeyse bir PR kampanyası gibi” diye düşündüğümü hatırlıyorum “İngiliz bir arkadaşıma mesaj attım” sıradaki kraliyet ailesinden biri “Andrew değil” dedi. Sadece şaka yapıyorduk. Sonra Prens Charles aldı.

Fikrimi tamamen değiştiren şey, Wolfgang Wodarg’ın virüsü ele geçirmesiydi. İyi doktorun söylediklerini dinlemeye başladıktan sonra gözlerimden bir perde kalktı. Düzgün kazmaya devam ettim. Nisan ortasına gelindiğinde, sosyopatı öldüren, inkar eden, büyükanne olma sürecim tamamlandı. Yine de bir germofobik.

Author

85 Comments

1. selamun aleyküm bu web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Çankırı merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım 17-09-2020 00:57:12

3. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

4. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

5. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

6. Selam herkese web siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Balıkesir merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 10:55:09

8. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan yeminle dikkat çekici, sağolun

9. Adana merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 10:55:29

10. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 11:01:12

11. Merhaba sayfanız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

12. Kars merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 25-09-2020 01:13:02

13. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 09:21:46

14. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

15. Sivas merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:31:35

16. Rize merkezden ben ali. Mrb web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım 10-10-2020 04:02:46

17. Slm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

18. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, saolun , ahmet – 48

19. Çorum merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-10-2020 05:24:12

20. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Merhabalar web siten valla çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 234

21. Konya dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . Merhaba herkese siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 40

22. Bitlis merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, saolun 01-11-2020 17:13:03

23. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 116

25. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Slm web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 179

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 203

27. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 128

28. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

29. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

30. Elazığ dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 381

31. Zonguldak dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . Merhaba siten valla hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 181

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 143

33. Samsun merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 17-01-2021 11:41:16

34. Merhabalar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, saolun

35. Bitlis merkezden ben banu. Merhaba siten yeminle güzel, tebrikler 30-01-2021 23:36:07

36. Selam sayfan süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

37. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki iyi, teraziye tıkladım , – 259

38. Mrb bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

39. Bolu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun 26-02-2021 06:52:20

40. İstanbul merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten inanki çok iyi, tebrikler 01-03-2021 10:03:24

41. Slm siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

42. İzmir dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . Selam herkese siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 296

43. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 477

44. Aydın merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 21-03-2021 00:38:02

45. Düzce merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, şukuladım 02-04-2021 20:16:14

46. Rize dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . Selam herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , ali – 177

47. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 300

48. Mersin dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . Selamlar siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım , emin – 322

49. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla mükemmel, saolun , hatice – 322

50. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımınız vallaha güzel, sağolun

51. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . Merhaba herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 61

52. Bitlis dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 388

53. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 432

54. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Slm siten vallaha mükemmel, tebrikler , doruk – 241

55. Antalya dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 271

56. Merhaba herkese siten valla hayran bıraktı, face de paylaştım

57. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 432

58. Adana dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 422

59. Selamlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

60. Selamın aleyküm sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler

61. Isparta merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 11:57:08

62. Diyarbakır dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . selam arkadaşlar siten inan ki mükemmel, tebrikler , mehmet – 269

63. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , emin – 28

64. selamun aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım

65. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 234

66. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım 28-06-2021 18:02:37

67. Malatya merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz gerçekten mükemmel, sağolun 04-07-2021 00:12:17

68. Edirne merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, face de paylaştım 05-07-2021 01:40:20

69. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

70. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden dikkat çekici, saolun , ali – 404

71. Bu konu : ” Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 399

72. Adana merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 19-07-2021 06:33:56

73. Balıkesir dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . Merhaba herkese siteniz inanki çok güzel, şukuladım , emin – 455

74. Aksaray dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 338

75. Denizli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 24-07-2021 16:30:12

76. Van merkezden ben gaye. Merhaba web siten cidden hayran edici, şukuladım 26-07-2021 00:34:31

77. Ordu dan kimler var. Bir noktada Covid’in gerçek bir salgın olduğunu düşünüyorsanız, daha sonra fikrinizi ne değiştirdi? . Merhaba sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 153

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link