Herkese selam. Son zamanlarda 9/11 ve tüm bunları çevreleyen komplo ile ilgili birçok şey gördüm. Daha iyi bir kelime bulamadığım için “eğitmeye” çalıştığım bir arkadaşım var ama yaklaşık bir yıl önce o tavşan deliğine girdiğimde sahip olduğum eski bağlantıların/kanıtların hiçbirine sahip değilim.

Uzun lafın kısası, çeliğin erimesi, patlayan bombalar veya bu türden herhangi bir şeyle ilgili herhangi bir bağlantısı olan veya bilgisi olan varsa gerçekten minnettar olurum.

Ayrıca, bizim Afganistan’a girmemizle ilgili olarak 11 Eylül’den bahseden varsa sevinirim. Açıkçası 11 Eylül’ün orada bir savaş başlatmak için bir bahane olarak kullanıldığını biliyorum, ama nedenini bilmek istiyorum, özellikle de sadece orada olmak için ne kadar para harcadığımız için. (CIA ve kadın kahraman hakkında belirsiz şeyler duydum ama bu konuda daha derinlemesine okumak istiyorum).

Teşekkür ettiğim her şeyi okursanız ve herhangi bir yorum/bağlantı çok takdir edilecektir.

33 Comments

1. Bu konu : ” Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 366

2. Kocaeli dan kimler var. Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. . Merhabalar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 223

3. Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler

4. Çorum dan kimler var. Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. . Selam sayfan inanılmaz güzel, saolun , mehmet – 289

5. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 255

7. Slm web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

8. Batman merkezden ben memo. Selamlar web siten harbiden çok iyi, tebrikler 19-08-2021 10:33:38

9. Muğla dan kimler var. Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. . Merhaba herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 98

10. Artvin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz iyi, sağolun 21-08-2021 16:08:59

11. Bayburt merkezden ben memo. Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 23-08-2021 00:42:56

12. Bu konu : ” Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 5

13. Bu konu : ” Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden çok iyi, şukuladım , Aylin – 362

14. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 25-08-2021 09:15:28

15. Mrb web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2021 05:52:05

17. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

18. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 29-08-2021 09:50:44

19. Muş merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, saolun 30-08-2021 06:25:55

20. Bingöl merkezden ben Aylin. Mrb sayfan süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 30-08-2021 06:57:17

21. Bu konu : ” Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 349

22. Niğde dan kimler var. Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. . Mrb paylaşımınız ciddiyim iyi, saolun , gaye – 286

23. Bu konu : ” Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , – 319

24. Bu konu : ” Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 17

25. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selam sayfa valla hayran bıraktı, şukuladım 03-09-2021 19:40:03

26. Tekirdağ dan kimler var. Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. . Slm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 185

27. Edirne merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim iyi, saolun 10-09-2021 05:10:02

28. Ağrı dan kimler var. Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. . Slm paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , memo – 366

29. Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

30. Bu konu : ” Bir noktayı kanıtlamada yardımcı olun. ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 375

Write A Comment