Bir pandemi, biyolojik savaş için mükemmel bir kılıktır …

Önerilen yaptırımların yakın tarihine bakıldığında ve dünya sahnesinde güç konumunu yitiren Çin, dünyaya biyolojik bir saldırı için mükemmel bir ülke gibi görünüyor. Virüs hakkında başka herhangi bir ülkeden daha fazla zaman harcayarak ve finansman sağlayarak, fedakarlıkları engelleme yetenekleri, dünyanın dört bir yanındaki muhalifler için bir grev yapmaya değerdi. Hepsi bir salgın kılığında.

“Bir pandemi, biyolojik savaş için mükemmel bir kılıktır …” üzerine 16 yorum

1. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 06-02-2021 16:51:52

2. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan vallaha çok iyi, sağolun 06-02-2021 17:21:21

3. Bu konu : ” Bir pandemi, biyolojik savaş için mükemmel bir kılıktır … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 353

4. İstanbul merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 06-02-2021 18:51:20

5. Bu konu : ” Bir pandemi, biyolojik savaş için mükemmel bir kılıktır … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha çok iyi, face de paylaştım , ali – 341

6. Kilis merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 20:46:55

7. Bu konu : ” Bir pandemi, biyolojik savaş için mükemmel bir kılıktır … ” çok güzel. Slm sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 485

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link