Gerçek bir pandemide; Ünlülerin bunun hakkında konuşmasına ve sizi aşı olmaya ikna etmesine gerek olmayan biri … yeni evler ve arabalara parası yetecek kadar zor olmaz mıydı?

Konut piyasası hızla büyüyor. Ne kadar rekabetçi olduğu için şu anda satın almak gerçekten çok zor: Araba pazarı hızla büyüyor. Medya, pek çok kişinin öldüğünü ve milyonlarcasının işsiz olduğunu gösteriyor. Durum buysa neden her şey gelişiyor gibi görünüyor?

Author

26 Comments

1. Ankara merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-05-2021 03:26:07

2. Bu konu : ” Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 411

3. Bu konu : ” Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 473

4. Bu konu : ” Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, face de paylaştım , mehmet – 157

5. Bitlis dan kimler var. Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? . Merhabalar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 466

6. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, şukuladım

7. Van merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 24-05-2021 10:42:50

8. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 29-05-2021 15:37:53

9. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? . Selamlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 295

10. Konya merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 01-06-2021 14:01:03

11. Ardahan merkezden ben banu. Slm sayfan yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-06-2021 16:55:19

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? ” çok güzel. Slm web siten gerçekten çok iyi, saolun , elif yılmaz – 91

13. Gürbüz Reply

Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

14. Bartın dan kimler var. Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? . Mrb paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 7

15. Bu konu : ” Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 292

16. Siirt dan kimler var. Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? . selamun aleyküm paylaşım inanki çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 305

17. Tunceli merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, teşekkürler 28-06-2021 16:35:27

18. Merhaba herkese sayfan valla çok iyi, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi güzel, şukuladım , ahmet – 236

20. Bartın dan kimler var. Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? . Slm siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 277

21. Mardin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-07-2021 03:04:38

22. Kırıkkale dan kimler var. Bir pandemide konut ve araba pazarı nasıl büyüyor? . Slm web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 23

23. Çorum merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 21-07-2021 04:20:08

24. Merhaba web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link