OTT’nin ve çevrimiçi YT’nin çoğu beyin yıkama araçlarıdır, hepinizin yükseltildiğinizi düşündüğü reklamlar ve içerikler .. Hayır, sadece başka bir bağımlılık düzeyine itilirsiniz.

Bu Vlog’lar gerçek değil, sadece zihninizi düşük seviyeli içerikle meşgul olacak şekilde simüle ediyorlar.

YOUTUBE, sanayiciler, siyaset, bollywood medyası tarafından yönlendiriliyor, siz sadece yapmanızı istediklerini tüketiyorsunuz.

Youtube Trend sizi yaratıcı ve düşünceli yapmaz, sadece bağımlılığınızı körüklemek için çöptür.

ABD’de insanlar önyargılı içerik içermeyen Lbry blockchain tabanlı video içeriğine geçtiler.

… Direct-Secret-1316 tarafından gönderilen
[comments]

Author

38 Comments

1. İzmir dan kimler var. Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? . Merhaba herkese web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 208

2. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? . Selamın aleyküm web siten vallaha çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 172

3. Bu konu : ” Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler , Emine – 496

4. Bilecik merkezden ben hatice. Selam herkese siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-04-2021 17:30:37

5. Bu konu : ” Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 155

6. Manisa merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 12-04-2021 17:40:13

7. Bu konu : ” Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? ” çok güzel. Selam siten valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 495

8. Karaman merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım 12-04-2021 20:17:26

9. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selam siten ciddiyim dikkat çekici, saolun 12-04-2021 20:29:02

10. Kayseri dan kimler var. Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? . selam arkadaşlar siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , emin – 236

11. Kayseri dan kimler var. Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , – 287

12. Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, sağolun

13. Aksaray merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 13-04-2021 02:35:19

14. Burdur merkezden ben ali. Selamlar sayfanız valla çok güzel, şukuladım 13-04-2021 02:35:49

15. selam arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, sağolun

16. Gürbüz Reply

Slm sayfa vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sağolun , hatice – 108

18. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? . Selamlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 418

19. Sivas dan kimler var. Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? . Mrb web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 280

20. Bu konu : ” Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? ” çok güzel. Selamlar siteniz valla güzel, şukuladım , Emine – 374

21. Mersin dan kimler var. Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? . Slm siten gerçekten mükemmel, saolun , ali – 208

22. Selam herkese paylaşım vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

23. Tekirdağ dan kimler var. Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? . Mrb paylaşım harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 408

24. Muş dan kimler var. Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, şukuladım , memo – 9

25. Bu konu : ” Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla hayran edici, saolun , gaye – 371

26. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? . Merhaba siten yeminle hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 467

27. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, saolun

28. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

29. Isparta merkezden ben hatice. Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-05-2021 12:34:09

30. Bu konu : ” Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , emin – 458

31. Bursa merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 13-06-2021 02:49:29

32. Bu konu : ” Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 328

33. Bu konu : ” Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 210

34. Bu konu : ” Bir reddit grubu hakkındaki yazıyı aşağıya yorumladım, çok büyük olumsuz oylar aldım, bu gerçekten değerli olmayan bir ifade mi? ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 349

35. Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 20-07-2021 19:53:53

36. Slm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link