Çoğu sağlık çalışanı, anlaşılır bir şekilde şu anda gördüklerine odaklanıyor ve çoğu ilaç endüstrisinin otoritesine güveniyor olabilir, ancak kişisel deneyime dayanarak, ilaç endüstrisinin genellikle bir sorunu alıp size başka bir sorun vererek sizi onlara bağımlı hale getirdiğini biliyorum. uzun vadede. Ne kadar güce, paraya ve etkiye sahip olduklarını biliyorum. Ağabeyim, modern tıbbın sunduğu en gelişmiş tedaviden yıllar sonra ağır hastaydı. Çaresizlikten, doktorlar tarafından bilim karşıtı olarak kabul edilen alternatif bir tedavi denedik. %100 iyileşti. Duruma göre hem modern hem de doğal tıbba inanıyorum. Bunu bir sağlık çalışanı ile tartışmak zor, özellikle de bunu size başkalarının önünde söylerlerse! Ayrıca sansürden ve aşı pasaportu kavramından da nefret ediyorum ama açıkçası bunları ayrı siyasi meseleler olarak görüyorlar. Bununla nasıl başa çıkılacağına dair herhangi bir öneriniz var mı?

20 Comments

1. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, tebrikler

2. Merhaba herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. İzmir dan kimler var. Bir sağlık çalışanı daha az aşı olduğu için aşı olmanızı söylerse ne dersiniz? . Selam paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 422

4. Bu konu : ” Bir sağlık çalışanı daha az aşı olduğu için aşı olmanızı söylerse ne dersiniz? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun , memo – 287

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir sağlık çalışanı daha az aşı olduğu için aşı olmanızı söylerse ne dersiniz? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun , elif yılmaz – 458

6. Kocaeli dan kimler var. Bir sağlık çalışanı daha az aşı olduğu için aşı olmanızı söylerse ne dersiniz? . Slm paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 120

7. Tekirdağ dan kimler var. Bir sağlık çalışanı daha az aşı olduğu için aşı olmanızı söylerse ne dersiniz? . Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 22

8. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 22-08-2021 14:57:44

9. Kilis merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-08-2021 07:12:12

10. Afyon dan kimler var. Bir sağlık çalışanı daha az aşı olduğu için aşı olmanızı söylerse ne dersiniz? . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 103

11. Tekirdağ dan kimler var. Bir sağlık çalışanı daha az aşı olduğu için aşı olmanızı söylerse ne dersiniz? . Selam herkese paylaşım valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 203

12. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız harbiden çok iyi, tebrikler 26-08-2021 20:15:33

13. Konya merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-08-2021 01:45:16

14. Bu konu : ” Bir sağlık çalışanı daha az aşı olduğu için aşı olmanızı söylerse ne dersiniz? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun , emin – 392

15. Kırıkkale merkezden ben ziya. Slm sayfan yeminle dikkat çekici, şukuladım 06-09-2021 11:03:07

16. Ankara merkezden ben banu. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-09-2021 09:40:52

17. Bu konu : ” Bir sağlık çalışanı daha az aşı olduğu için aşı olmanızı söylerse ne dersiniz? ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 469

Write A Comment