İnsanlar çok bağımsız hale geldi. Sömürgecilik / emperyalizm / milliyetçilik artık ulus-devletlerin kabul edilebilir davranışı olarak tasdik edilmezken, artık otoritelere itaat etmiyorlar. Üstelik, özgür düşünce ve çökmekte olan geç aşama kapitalizmin gerçekleşmesi, halkı muhtemelen mafya yönetimine geri dönmeye yönlendiriyor. Bu, korporatizme doğrudan bir tehdittir. İnsanlar birlikte çalışmaya başlarsa, şirketlerin milyarlarca kâr elde ettiği sorunları gerçekten çözebilirler. Ama bu kölelerin kendilerine söylense kendi çocuklarını katledecekleri kadar çarpık bir ‘güven’ yaratırken, insanları isteyerek nasıl köle yaparsınız?

İlk olarak, insanların korkacağı bir şeye ihtiyacımız olacak. Yanlış bayraklar kağıt izleri için çok açıkken, korkuyu eve götürmek için gerçek ölümler gereklidir. Bu korkuyu her evde istiyoruz, bu yüzden bulaşıcı bir şey isteyeceğiz. Ancak tüm nüfusu enfekte etmek gizli tutmak zordur. Nüfusta yaygın olan ancak pek tartışılmayan bir hastalığa ihtiyacımız olacak, ancak hastalıkların hiçbirini genetik olarak değiştiremeyiz çünkü çok açık olacaktır. Bunu olabildiğince belirsiz hale getirmeliyiz, ancak bilimin gerçek olması gerekiyor. Tek bir virüs işe yaramayacak, çünkü onu daha ölümcül hale getirmek için genleri birleştirmemiz gerekecek, bunun yerine, insanlarda kolayca bulunabilen, ancak eş-bulaşıcı virüs birbiriyle etkileşime girdiğinde, ikili eş-enfeksiyonlu hastalıkları kullanacağız. onların vücudu o kadar çok genetik çöple doldurmasını istiyoruz ki bağışıklık sistemini kapatır. SV40, hücre büyümesini artırırken hücre ölümünü engellediğini bildiğimiz 50’li ve 90’lı yılların çocuk felci aşısı kampanyaları nedeniyle yaygın olduğundan, bu bizim ana enfeksiyonumuz olacak, grip ve korona virüsü ise ortak enfeksiyonumuz olacak. Aktif sv40 enfeksiyonlarını artırmak için, Gates özel arazisini değiştirilmiş m6A metilasyon sistemine sahip GDO’lu mahsulleri halka tanıtmak için iyi kullanın, böylece gmos sv40’ın yeteneklerini arttırır. Co enfeksiyonunu iletmek için, bu kadar çok et ve gıda ambalajının bu yaygın soğuk algınlıkları için test edilmemesi zorunludur. Rockefeller vakfının, hasta işçileri kara listeye alma ve işten çıkarma tehditleriyle sınıra zorlarken, wto için lobi yapmasını sağlayın. Politik bir kukla görevi kazandığında, fda gıda üreticilerine daha katı kurallar koyarken, sv40 enfeksiyonlarını azaltmak için GDO’larda ince ayarlar yapıyoruz. Herhangi biri soru sormaya başladığında, mahsuller değiştirilmiş olacak ve SV40 soykırımı tüm kurbanları çoktan öldürmüş olacak. Çok kolaydır ve ölümcüldür, kimse sorgulamayı bırakmaz. Ve yedek olarak, gelecek nesillere ‘aşı’ dediğimiz bir adenovirüs enjekte ediyoruz, bu yüzden kansere dönüştüğünde, onlara ‘tedavi’ dediklerimizi enjekte etmek için yalvaracaklar. Kelimenin tam anlamıyla bu kadar kolay.

… westerngermany tarafından gönderildi
[comments]

Author

9 Comments

1. Diyarbakır dan kimler var. Bir salgın nasıl yaratılır . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sağolun , hatice – 229

2. Batman merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 22-03-2021 01:09:32

3. Bu konu : ” Bir salgın nasıl yaratılır ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 410

4. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, sağolun

5. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Bir salgın nasıl yaratılır ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 388

7. Bu konu : ” Bir salgın nasıl yaratılır ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 66

8. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız gerçekten hayran edici, saolun 19-04-2021 16:45:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link