Şifreli bir çizim stili istedim ve kriptografiyi kırmam için bir meydan okuma oluşturmamı istedim. Çok özel detaylarla. Sanatçı, içeriklerin tasarımında özgürce hüküm sürdü. Sanatçı, sanatı tamamladı ve sanatla birlikte sunulduğunda çok korktum çünkü sanatçı beynimden tam bir görüntü alıp bir tuvale koydu. Kesin dediğimde, tam olarak en küçük detayı kastediyorum. Yine de içerikler çok rastgele ama hepsini doğru anladılar.

Doğruluk seviyesinden çok korktuğumdan beri o sanatçıyla hiç bağlantı kurmadım, hayatım boyunca daha önce hiç böyle bir şey görmemiştim. Zihninizdeki en rastgele görüntüyü hayal etmeye çalışın, sonra bir sanatçının o görüntüyü siz bahsetmeden tam olarak boyadığını hayal edin. Şimdi kendimi kötü hissediyorum çünkü sanatçı, sanatı sevmediğim için onlarla iletişime geçmediğimi düşünüyor olabilir ama aslında işlerinde iyi oldukları için.

Bunun bir tesadüf olduğunu mu düşünüyorsun?

Author

12 Comments

1. Kırklareli dan kimler var. Bir sanatçıyı özel bir parça yapması için görevlendirdim, sonuç o kadar doğruydu ki beni korkuttu. . Mrb web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 187

2. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

3. Merhabalar siten inan ki hayran edici, teşekkürler

4. Mersin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-02-2021 06:58:23

5. Erzincan dan kimler var. Bir sanatçıyı özel bir parça yapması için görevlendirdim, sonuç o kadar doğruydu ki beni korkuttu. . selam arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 170

6. Burdur dan kimler var. Bir sanatçıyı özel bir parça yapması için görevlendirdim, sonuç o kadar doğruydu ki beni korkuttu. . Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , – 357

7. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Bir sanatçıyı özel bir parça yapması için görevlendirdim, sonuç o kadar doğruydu ki beni korkuttu. . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 382

8. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 09-04-2021 00:37:10

9. Antalya merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan inanki dikkat çekici, sağolun 11-04-2021 02:12:46

10. Antalya merkezden ben gaye. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-04-2021 06:33:04

11. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, tebrikler

12. Sivas merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler 18-04-2021 00:10:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link