Kategoriler
Genel

Bir Şehri Basitçe Test Ederek Kilitleme: “İkinci Dalga” Blueprint = Leicester, İngiltere – Totaliter Trailblazer!

COVID vakalarındaki belirgin artış nedeniyle Leicester, 29 Haziran 2020’de ikinci bir kilitlenme yaşayan ilk şehir oldu.

Bu, o zaman çılgınca ve histerik olarak bildirildi ve “ihtiyaç” ortaya çıkarsa, benzer önlemlere karşı genel kırılganlığımıza işaret etmekti. O zamandan beri, göreceli “özgürlüğe” geçici olarak geri dönmemizin her zaman geri çekilebileceğini hatırlattık.

Dava sayısındaki ani artışın olası nedenleri ana akımda çok yaygın olarak rapor edilmedi ve aslında MSM olmayan birkaç gerçeği bulabildim Haziran ayının son haftalarında yapılan testlerin artması bunu yeterince açıklayabilir. Leicester’da kaç tane gerçek COVID ölümünün meydana geldiğini bulmaya çalışmak başka bir zorluktur. Genellikle MSM korkunç grafikler, endişe verici sayılar ve istatistikler ile delinir, ancak burada böyle değildir.

14 Temmuz itibariyle, Leicester 118.2 COVID pozitif test oranına sahiptir vakalar 100.000’de.

https://www.theguardian.com/world/live/2020/jul/14/uk-coronavirus-live-news-updates-boris-johnson-face-masks

Ancak, COVID’i değil, pozitif test ettikten sonra kaç kişi öldü? MSM’de bahsedilmiyor. Herhangi bir özellik sunmak için yerel bir gazeteye bırakın:

“Bir UHL sözcüsü:“ Ne yazık ki onaylayabiliriz hastanelerimizde bakım yapılan ve Covid-19 için pozitif test yapan 429 hastanın öldüğü.

“Bu ölümlerin dördü geçen Çarşamba günü açıklandı.

https://www.leicestermercury.co.uk/news/leicester-news/latest-leicester-coronavirus-deaths-announced-4353362

400.000’den fazla nüfusu ile, Leicester’da 429 kişi öldü, hiçbir onay vermeden öldü gelen KOVİD? Ve bunun için bir şehri ikinci kez kapattılar mı? Bu tür hasta sayıları manipülasyonu, şu anda bizi korkutmak ve bağımlı tutmak için umutsuz bir teklifle oldukça sistemik.

Test, bu COVID-pozitif başlangıcın başlıca nedeni olarak düşünülmelidir:

“ [Public Health England] raporda, East Midlands şehrinde enfekte olmuş 19 yaşın altındaki insan sayısında artış, Mayıs ortasındaki tüm vakaların yüzde 5’inden Haziran ayında yüzde 15’e ve çalışma çağındaki enfeksiyonlarda da benzer bir artış bulundu. insanlar.

Raporda, pozitif testlerdeki artışın ‘muhtemelen kısmen testin kamuya açık olmasıyla bağlantılı’ olduğu belirtildi.

NHS başka bir geçici koronavirüs test merkezi kurdu kentin Covid-19 salgının merkez üssü olan Leicester’in kuzey doğusunda, toplamda beşe ulaştı.

Uzmanlar, testlerin artmasının vakalardaki artıştan sorumlu olabileceğini söyledi – ancak tamamen sorumlu değil. Norwich’teki UEA Tıp Profesörü Prof Paul Paul şunları söyledi: “Benim görüşüme göre, pek mümkün olmasa da – sonuçlarda ortaya çıktığı gibi, artışın 2. direk testinin daha fazla alımını yansıtması mümkündür”. [He did have not to raise the idea, but then to shoot it down? Why? – me]

PHE raporu ayrıca şunları ortaya koydu:

https://newsflash.one/2020/07/06/was-leicesters-covid-surge-down-to-more-testing/“Oadby ve Wigston ilçe meclis alanları “Covid’in prevalansı – test nedeniyle – çok yüksek olduğu için” kilit altında kalsın, İlçe meclis lideri Sayın Nick Rushton dedi. ”

https://vtn.co/2020/07/17/coronavirus-leicester-lockdown-easing-sparks-confusion-and-anger/

İsimsiz bir Leicester doktoru şunları söylemişti:

“Haziran ayına kadar UHL’de günde üç ila sekiz pozitif vakaya düştük (Pillar 1 testi olarak da bilinir, grafikte koyu yeşil olarak gösterilir). Bu, Haziran ayı boyunca değişmedi.

r / komplo - Bir Şehri Basitçe Test Ederek Kilitleme: “İkinci Dalga” Blueprint = Leicester, İngiltere - Totaliter Trailblazer!

Sütun 2 – “Hükümetin kabul ettiği COVID-19’lu kişi sayısıyla aynı değil” özel test şirketi verileri.

“Yerel Kilitlemenin” sorunu ve iddia edilen nedeni, daha açık yeşil olan Sütun 2 numaralarımızdır. grafiktir. Bunlar, özel şirketlere verilen dış testlerdir. Bu testlerin hepsinin farklı kişilerden alınacağının garantisi yoktur (benzersiz bir hasta tanımlayıcısına karşı çapraz kontrol edilen Sütun 1 verilerinin aksine). Aslında, Hükümet, 2. Sütun davasının sayısının COVID-19 olan kişi sayısıyla aynı olmadığını kabul etmektedir. çünkü 2. Sütun verileri, birden fazla kez test edilmiş kişileri içerir – çoğunlukla tekrar işe dönmelerine izin verilmeden önce yeniden test etmeleri gerekir.

“Pozitif toplum testi olanların ortanca yaşı 39’dur. 39 yaşındaki COVID-19’dan ölme riski boğulma riskinden (ONS verilerine göre) daha azdır. Otuz dokuz yaşındaki çocuklar, özellikle Leicester şehrinin en kötü etkilenen bölgesi North Evington’da yaşayan 39 yaşındaki çocuklar iş başında. % 95’in üzerinde vaka 65 yaşın altında, yine önemli ölçüde azalmış risk altında. ”

https://lockdownsceptics.org/why-leicester-doesnt-need-a-local-lockdown/

Bu, bu tür orantısız kararlar için en temel kanıtları bile sunmaya gerek kalmadan, bizi saf kilitlenme başvurusuna aldatmanın ne kadar kolay olduğunun açık bir örneğidir. Daha önce çalıştı, bu sefer çalıştı ve “eğer kırılmazsa …”

“Bir Şehri Basitçe Test Ederek Kilitleme: “İkinci Dalga” Blueprint = Leicester, İngiltere – Totaliter Trailblazer!” için 7 yanıt

Yalova merkezden ben doruk. Selam web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-07-2020 18:57:22

Trabzon merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler 25-07-2020 00:41:48

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 25-07-2020 18:45:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir