Bir Şey Eksik Mi?

Tamam, ben üniversite ikinci sınıf öğrencisiyim ve hayat ve kapitalizm oyununu öğrenmeye ve gelecekte finansal olarak özgür olmak için kartlarımı kullanmanın en iyi yolunu bulmaya çalışıyorum ama insanların nasıl bu kadar uyuduğunu anlayamıyorum. . Sanki insanların eğitim, medya ve genel olarak yaşam yoluyla çok telkin edildiği ve programlandığı bir bot dünyasında yaşıyorum, bilinç seviyeleri düşürüldü. Tamamen deli olduğumu düşünen insanlar tarafından otomatik olarak aşağılanmadan hiçbir şey hakkında derin veya eleştirel düşünemiyorum. Artık biriyle derin bir konuşma yapamıyorum veya hiçbir şeyi sorgulayamıyorum. Anlatının veya gündemin karmaşasının dışında kalan HER ŞEY için sansür ve hoşnutsuzluk seviyesi kontrolden çıktı. Başka bir ülkede büyüdüm, bu yüzden pek çok insanın sahip olduğu istisnai önyargıya hiç sahip olmadım ama insanların kendilerine söylenenlerin gerçek olduğundan nasıl bu kadar emin olduklarını anlamıyorum.

Neredeyse bir yıldır yaşadığımız tüm Covid-19 bölümü, dünyanın nasıl yönetildiğini ve onu kimin yönettiğini ve kuralları koyduğunu düşünmeme neden oldu ve ben milyarderlerin% 0,01’inin olduğu sonucuna vardım. , seçkin kuruluşlar vb. temelde% 99,99’un geri kalanının oynadığı sanal alanı yaratır. ABD’nin Coronavirüs ve Koronavirüs bulaşmasını incelemek için Wuhan Viroloji Enstitüsü’nü finanse etmesi gibi Pandemik hakkındaki gerçeklere bakamazsınız. salgını, EVENT 201 Simülasyonu salgından birkaç ay önce, korkunç yanlış testler ama bir şekilde çok başarılı Aşı adayları ve Çin hükümetinin virüsün kökenine dair şeffaflık eksikliği ve şüpheli bir şey olmadığını söylüyorlar. tüm salgın. Cidden, BİRİNCİ YERDE NASIL OLDUĞUNU ANLAMAK İÇİN DÜNYA ÇAPINDA BAŞKA BİR PANDEMİĞİ ÖNLEMENİN EN İYİ YOLU DEĞİL Mİ? ANCAK HAYIR, ÇİN’DEKİ TEK 4. SEVİYE BİYOGÜVENLİK LABORATUVARININ BU “KOVİDLİ YARASA” nın OLDUĞU YERDEN BİRKAÇ MİLİK UZAKTA YERLEŞTİRİLMESİ SADECE BİR “TEŞKİLAT”.

Bu, insanları kontrol etmek için mükemmel bir virüstür. Bunu alan insanların yarısı ona sahip olduklarını bile bilmiyorlar ve diğer vakaların çoğu test edilmeyecek kadar küçük ve başlangıçta test korkunç, bu yüzden her zaman alamayan insanlar için bu belirsizlik var. sahip olup olmadıklarını bilin ve belirsizliğin olduğu yerde, insanları manipüle etmeyi ve “kamu güvenliği” adına sınırları aşmayı mükemmel kılan korku vardır. Bu sınırlar aşıldıktan ve özgürlükler ve haklar elinden alındıktan sonra asla iade edilmeyeceklerdir.

Olduğuna inandığım şey için mükemmel bir benzetme, bir tencerede kaynar su içindeki kurbağa. Aniden insanların özgürlüklerini almaya çalışırsın, fark edecek ve direnecekler. Isıyı yavaşça yükseltir ve yavaş yavaş özgürlüklerini ellerinden alırsanız, hiçbir özgürlükleri olmadığını anlayana kadar rahatsız edilmeden otururlar.

% 100 gemideyim ve salgının, dünya liderlerinin 2030 yılına kadar uygulanması gerektiğine karar verdikleri Büyük Sıfırlama Gündeminin bir parçası olduğu fikrinin arkasındayım. Ve bu insanların ille de “kötü” veya “kötü” olduklarını düşünmüyorum. Kovid aşısı “Canavarın İşareti” dir. Gerçeklikle o kadar temassız olduklarına inanıyorum ki, Büyük Sıfırlamanın insanlığın iyiliği için olduğuna gerçekten inanıyorlar ve insanlar tabiri caizse “duvardaki tuğla” olma fikrini kabul edecekler.

Konuştuğum ve beni dinlemeye istekli olan insanlar temelde sadece “seni mutlu eden şeyi yap” ve “berbat dünyayı görmezden gel” dediler. ama insanların sistemin zihinsel kölesi haline geldiklerini ve kelimenin tam anlamıyla insanlıklarını kaybettiklerini görmezden gelemem. Ve istihbarat teşkilatları tarafından perde arkasında yapılan ve hayatımızı bir şekilde etkileyen pek çok şey olduğunu biliyorum ama toplum bunu asla tanımıyor ve bunda sorun yok. Ancak, “Pandemik” ve NW gündeminin göz önünde tutulduğu ve bu şeylerin dünyanın geri kalanının% 99’unun yaşam şeklini KALICI OLARAK değiştireceği bana hiç bu kadar açık olmamıştı.

İlk “Pandemi” Belgeselinde dünyanın elitlerinin gündemlerini zorlamak için sahip oldukları en büyük silahın vatandaşların kendileri olduğunu duydum, ki bunun doğru olduğuna inanıyorum. Nüfusun çoğunluğunun beynini yıkadıktan sonra, planlarını daha da ilerletmek için işin geri kalanını yapmalarına izin verebilirler. Kafalarını biraz fazla yukarı kaldıranlar veya sorgulayanlar, beyni yıkanan insanların geri kalanı tarafından kapatılacaktır. Günümüzde temelde her şeyin görünürdeki sansürüyle bu, her zamankinden daha belirgindir.

Bunun bir rant olup olmadığını bilmiyorum ama inandığım şeyle haklı olduğumu hissediyorum ve ne yazık ki bir azınlık olduğumu hissediyorum ve insanlar gerçekte gerçekle temastan uzak olduğumu düşünüyorlar, emildi ve gözlerini çıkaramıyor gibi görünüyorlar. Ve normalde insanlar haklıdır, dünyada olanları görmezden gelmeniz ve neyi kontrol edebileceğinizi kontrol etmeniz gerekir, ancak dünyanın nasıl değiştiğinin farkında olmamız gerektiğini düşünüyorum çünkü hızla değişiyor ve iyi bir yöne doğru gitmiyor. savaşmak için en iyi silah bilgi ve bilgeliktir.

Gerçekle teması olmayan ben miyim? Ben yanlış mıyım?

Gönderen … Trickery123
[comments]

“Bir Şey Eksik Mi?” üzerine 21 yorum

1. Diyarbakır dan kimler var. Bir Şey Eksik Mi? . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 231

2. Siirt dan kimler var. Bir Şey Eksik Mi? . Slm sayfa yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 375

3. Adana dan kimler var. Bir Şey Eksik Mi? . selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 140

4. Bu konu : ” Bir Şey Eksik Mi? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, sağolun , gaye – 168

5. Hatay merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-12-2020 10:54:04

6. Bu konu : ” Bir Şey Eksik Mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 168

7. Kırıkkale dan kimler var. Bir Şey Eksik Mi? . Merhabalar paylaşım yeminle iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 83

8. Ordu merkezden ben Emine. Selam web siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-01-2021 14:32:59

9. Amasya dan kimler var. Bir Şey Eksik Mi? . Selam herkese web siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 211

10. Bu konu : ” Bir Şey Eksik Mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi güzel, face de paylaştım , doruk – 385

11. Bu konu : ” Bir Şey Eksik Mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , banu – 477

12. Erzincan dan kimler var. Bir Şey Eksik Mi? . Selam web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 23

13. Bu konu : ” Bir Şey Eksik Mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 456

14. Van merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-02-2021 04:22:12

15. Kütahya merkezden ben ali. Selam paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 02-03-2021 19:24:37

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link