Bu yüzden muhtemelen bu konuda çok geride kaldım (izin aldım) ama yine tüm pizza / pedogat konusuna bakmaya başladım. Tekrar tekrar ‘çürütülmüş’ ‘sahte haberler’ vb. Fark ettim ve sonra bana bir şey oldu ….. Öyle olduğunu duymuştum ama bilgiyi hiç araştırmadım. Görünüşe göre nasıl çürütüldü? Bununla demek istediğim, bunu nasıl yaptılar? NY Times tarafından çürütüldüğünü söyleyen bir makale buldum ama onu uzaktan “çürütecek” bir şey bulamıyorum.

Bağlantı sağlayabilen biri varsa çok sevinirim.

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Bir şey mi kaçırdım? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki dikkat çekici, saolun , hatice – 454

2. Elazığ dan kimler var. Bir şey mi kaçırdım? . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, şukuladım , Emine – 482

3. Kırşehir dan kimler var. Bir şey mi kaçırdım? . Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 301

4. Gaziantep dan kimler var. Bir şey mi kaçırdım? . selam arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 2

5. Van dan kimler var. Bir şey mi kaçırdım? . Merhaba sayfan süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 25

6. Bu konu : ” Bir şey mi kaçırdım? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 360

7. Bu konu : ” Bir şey mi kaçırdım? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 231

8. Bu konu : ” Bir şey mi kaçırdım? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 132

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link