10 turtanız varsa ve bu turtaları 0 kere çarparsanız veya bölerseniz, hiçbir şey değişmez, yine de aynı 10 turtaya sahip olursunuz.

10 turtanız varsa ve onları 1 kez bölerseniz, şimdi 5 turtanız var. Bu 10 turtayı 1 kez çarparsanız, şimdi 20 turtanız var.

Bir kez bölünen 10 turta, size 10 turtanın yarısını verir, bu da 5’tir.

Bir kez çarpıldığında 10 turta, turta sayısını iki katına çıkarır, bu da 20’dir.

Author

10 Comments

1. Slm web siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Giresun merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 01-03-2021 00:02:04

4. Bu konu : ” Bir şey nasıl sıfırla çarpılır, sıfır ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 154

5. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Bir şey nasıl sıfırla çarpılır, sıfır . Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 321

6. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Bir şey nasıl sıfırla çarpılır, sıfır . Selamlar web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım , Gürbüz – 333

7. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

8. Nevşehir merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi yeminle hoşuma gitti, tebrikler 29-03-2021 11:34:43

9. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” Bir şey nasıl sıfırla çarpılır, sıfır ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 73

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link