Siz komplocuların hepiniz bu şeyler hakkında konuşmaya ve şikayet etmeye devam ediyorsunuz, tüm bu gündem medyası vb. Ben buna katılmıyorum demiyorum, sadece bu konuda herhangi bir şey yapan herhangi bir insan olup olmadığını bilmek istiyorum. Gelecek için umut var mı? Özgürlüğümün er ya da geç geri kazanılacağından emin olarak uyuyabilir miyim? Bunun hakkında durmadan konuşmak yerine birisi bir şeyler yapabilir ve birileri bana insanların bir şeyler yapıp yapmadığını bildirebilir.

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Bir şey yapan var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 369

2. Bu konu : ” Bir şey yapan var mı? ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 475

3. Bu konu : ” Bir şey yapan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 140

4. Bu konu : ” Bir şey yapan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 97

5. Bu konu : ” Bir şey yapan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 492

6. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten vallaha çok iyi, sağolun 07-04-2021 00:15:07

7. Bitlis dan kimler var. Bir şey yapan var mı? . Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 37

8. Merhaba herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir şey yapan var mı? ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 192

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link