Fauci’nin “sızdırılmış” e-postaları, insanları gerçeklerden uzaklaştırmak için bir şaka psikopudur… VİRÜS YOKTUR… Virüsün gerçek olduğuna inandığınız sürece, buraya nasıl geldiğini düşündüğünüz umurlarında değil. Birden fazla aldatma düzeyi üzerinde çalışırlar.

Tek biyolojik silah aşıdır. Unutmayın, sadece aşıya hayır deyin.

Author

41 Comments

1. Bartın dan kimler var. Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. . Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 268

2. Bu konu : ” Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 361

3. Bartın dan kimler var. Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 247

4. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. . Merhaba herkese sayfan inanki hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 70

5. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. ” çok güzel. Selam siten inanki mükemmel, saolun , hatice – 439

7. Bu konu : ” Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 364

8. Hatay dan kimler var. Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. . Slm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 195

9. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-06-2021 05:11:28

10. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım

12. İzmir dan kimler var. Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. . Selamın aleyküm siten inanılmaz iyi, face de paylaştım , mehmet – 441

13. Çanakkale merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-06-2021 21:20:46

14. Adana merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 13-06-2021 01:53:38

15. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

17. Adıyaman dan kimler var. Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. . Merhabalar web siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 267

18. Muş dan kimler var. Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. . Slm sayfa cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 162

19. Bu konu : ” Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 275

20. Kırşehir dan kimler var. Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 484

21. İzmir dan kimler var. Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. . Selamlar sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 408

22. Bingöl merkezden ben ali. Selam paylaşımınız valla çok güzel, saolun 02-07-2021 14:20:07

23. Adana dan kimler var. Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 461

24. Selamın aleyküm siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

25. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bu konu : ” Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 301

27. Bu konu : ” Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 371

28. Bu konu : ” Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 315

29. selam arkadaşlar paylaşım cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa vallaha iyi, şukuladım 28-07-2021 20:34:01

31. Bu konu : ” Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, saolun , mehmet – 368

32. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 27-08-2021 20:30:15

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. ” çok güzel. Mrb sayfa inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 461

34. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

35. Osmaniye dan kimler var. Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. . Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 175

36. Bu konu : ” Bir şeyin “sızdırılmış” olması, onun yasal olduğu veya yasal olduğu anlamına gelmez. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 295

37. Denizli merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-09-2021 20:08:12

38. Slm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

Write A Comment