Kategoriler
Genel

Bir şeyler bilen insanlar, bir şeyler söylemeliler …

Bir çok insanın bir şeyler okuduğunu biliyorum ve sonra bunları paylaşmayı ihmal ediyorlar, çünkü onlar “çılgın komplo teorisyeni” olarak adlandırılmak istemiyorlar, ama bunun planlarının bir parçası olduğunu anlamalısınız: caydırmak için “sosyal baskı” kullanmak insanlar gerçeği paylaşmaktan …

Bu bir bilgi savaşı … Bir tarafta tam buharlı çalışan propaganda makinesi var … Diğer tarafta biz varız: “hakikatler” … Hala “uykuda” olan birçok insan var ve insanlar propagandacıların çabaları için “tam buhar ileri” gidin, sonra “yararlı aptal” bir sürü “uykuda kalabilir” …

Bu savaşı kazanmak için düşmanın komplosu bilinmeli ve bilindiği zaman caydırılabilir ve önlenebilir … “Koyun” uykuda olduğu sürece, ” “tek dünya hükümetini” yaratmaya yardım etmek için küreselleşenler “: tüm manipülasyonlara karşı tamamen savunmasız … Eğer görmeye” sallanırlarsa “, o zaman MAYBE bu durumdan uyanacak ve nasıl manipüle edildiklerini görebilecekler. ..Ama bu, TÜM BİZİ vitese almak ve gerçeği yaymaya başlamak … “Çılgın komplo teorisi şeylerini” normal yapmak … Hayatınız tam anlamıyla buna bağlı olabilir …

“Bir şeyler bilen insanlar, bir şeyler söylemeliler …” için 6 yanıt

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-06-2020 07:18:22

Ardahan merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım 28-06-2020 13:59:55

Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım 01-07-2020 12:32:09

Konya merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 01-07-2020 13:12:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir