Yani sadece küçük bir gözlem listesi:

– Tahliye yasağı ve covid ile ilgili diğer bazı faydalar sona ermek üzere.

-Evsizler sorunu gitgide daha da kötüleşiyor, çünkü bunlar ya artık beceremeyen insanlar ya da uyuşturucular daha da çoğalıyor.

-Federal borç giderek artıyor. Hiç kimse sonuçları gerçekten umursamıyor veya düşünmüyor gibi görünüyor ve kimsenin bunu ele almak için bir planı yok.

Sosyal tarafta:

-Her iki cinsiyet de birbirinden muhtemelen her zamankinden daha fazla nefret ediyor, görünüşe göre cinsiyet savaşı bir nevi zirveye ulaştı.

-Yakın tarihte hiç olmadığı kadar fazla boşanma ve bekar ebeveyn.

-Sosyal medyaya ve dışarı çıkmayan internete bağımlı bir nüfustan kaynaklanan genel mutsuzluk.

Sadece bu noktada ne olduğunu görmek istiyorum gibi hissediyorum, çünkü artık hiçbir şey gerçekten doğru görünmüyor ya da artık iyi bir yöne gidiyormuş gibi görünmüyor. Şahsen ben pek çok şeyi özellikle bu şekilde kontrol ettiklerini hissediyorum, ancak bunun sonsuza kadar devam edeceğine inanmakta zorlanıyorum – çok fazla olduğu bir kaynama noktasına ulaşmak zorunda.

Author

25 Comments

1. Tekirdağ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-08-2021 18:36:11

2. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım

3. Antalya dan kimler var. Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? . selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 50

4. Tekirdağ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 02:16:54

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 44

6. Kırıkkale dan kimler var. Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? . Selamın aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 15

7. Bu konu : ” Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 321

8. Trabzon dan kimler var. Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? . Merhaba siteniz gerçekten iyi, sağolun , mehmet – 171

9. Gümüşhane merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım inan ki iyi, linkedinde paylaştım 11-08-2021 09:56:10

10. Bu konu : ” Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 298

11. Kırşehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, şukuladım 22-08-2021 20:21:07

12. Van dan kimler var. Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? . Merhaba paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 218

13. Bu konu : ” Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 278

14. Mardin dan kimler var. Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? . Merhaba herkese sayfa süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 187

15. Bu konu : ” Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 206

16. Bu konu : ” Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim güzel, saolun , banu – 346

17. Bu konu : ” Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle güzel, tebrikler , Emine – 89

18. Karabük dan kimler var. Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? . Selamın aleyküm web sitesi valla hayran edici, sağolun , gaye – 195

19. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, saolun 03-09-2021 23:41:10

20. Kırşehir dan kimler var. Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha güzel, sağolun , Emine – 276

21. Bu konu : ” Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım , gaye – 437

22. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, saolun 19-09-2021 13:26:07

23. Aydın merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun 21-09-2021 17:34:55

24. Hatay dan kimler var. Bir şeyleri yapmanın şu andaki yolu kendini daha fazla sürdüremez gibi hisseden başka biri var mı? . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, sağolun , ali – 228

Write A Comment